در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


آرزومندی قهرمانی بسکتبالیست های جوان آرزوی قلبی من است

  • تعداد بازدید :654

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام ، علی آرزومندی در گفت‌و‌گو با خبرنگارگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: تیم‌ ملی بسکتبال جوانان کشورمان در خانه خود نتیجه دلخواهشان را گرفتند اما متاسفانه در بازی برابر ژاپن و کره جنوبی با اختلاف کم نتیجه را واگذار کردند.

ضمن اینکه تمام صعود کننده ها به جمع 4 تیم برتر رقابت ها، پیش از حضور در این بازی ها در اردو‌های مختلف شرکت کرده بودند و با تجربه زیاد در تورنمنت قهرمانی آسیا حضور پیدا کردند مثل تیم لبنان که در جام کشورهای عرب و آلمان شرکت کرده بود و آمادگی لازم برای این رقابت‌ها را داشت.

آرزومندی افزود: بازی‌های قهرمانی بسکتبال جوانان از نظر روانی بزرگترین کمک را به جوانان ما کرد و باعث تقویت آنها شد.

مربی تیم بسکتبال مهر‌ام بیان کرد: تیم ملی بسکتبال جوانان ایران تیمی با پتانسیل بالا است که نقاط ضعف و قوت را باهم دارد البته پس از اتمام بازی امشب باید مشکالات تیم بررسی و نقاط ضعف آن رفع و رجوع شود.

وی در ادامه گفت: پس از پایان این رقابت‌ها باید به منظور شرکت در جام جهانی مصر روی جوانان بسکتبال سرمایه گذاری کنیم زیرا این تیم نسبت به سال 2008 باتجربه‌تر است.

آرزومندی در پایان درباره حضور بائر‌من به عنوان مشاور در این بازی‌ها عنوان کرد: حضور بائر‌من در رقابت‌های قهرمانی بسکتبال جوانان آسیا و نظارت وی بر تیم، عامل موثری در پیروزی این دوره از رقابت‌ها بود

انتهای خبر/

کلمات کلیدی : مهرام