در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


آغاز دور برگشت مسابقات سوپر لیگ باشگاه های کشور

  • تعداد بازدید :458

دور دوم مسابقات سوپرليگ باشگاه هاى كشور بعد از چند هفته استراحت با بازى هاى فشرده در طول يك ماه آينده از امروز مورخه ٩٦/٩/١٣ آغاز مى گردد.
تيم مهرام كه همواره جزء مدعيان اصلى بسكتبال ايران بوده است با همراهى بسكتباليست هاى جوان و با تجربه خود و یک بازيكن خارجي به سرمربيگرى
مصطفى هاشمى در نيم فصل اول مسابقات در جايگاه پنجم جدول رده بندى نشست.
اين در حاليست كه حريفان قدرتمند مهرام   تيم هاي پرستاره اى مانند پتروشيمى بندر امام و مدعيان ديگرى همچون شهردارى تبريز و نفت آبادان بودند.

شاگردان ملى پوش مهران شاهين طبع موفق شدند قهرمانى نيم فصل را از آن خود كنند و صدر نشين باقى بمانند و پس از آنها شهردارى تبريز در رده دوم ، نفت آبادان در رده سوم و تیم نیروی زمینی تهران در رده چهارم قرار گرفتند.
تيم دانشگاه آزاد يكى ديگر از مدعيان سال هاى اخير بسكتبال هم در رده ششم قرار گرفت و هم چنين تيم اول بسكتبال گرگانى هاى متعصب و پرحاشيه بدون حتى يك برد به قعر جدول رده بندى سقوط كرد. اما تیم یس آل گرگان وضعیت بهتری نسبت به شهرداری گرگان برای خود رقم زد و در جایگاه هفتم قرار دارد و تیم رعد پدافند هوایی خوزستان نیز مابین گرگانی ها در جایگاه هشتم نشست.

امروز مهرام به مصاف تیم قدرتمند شهرداری تبریز می رود تا بار دیگر آنها را مغلوب خود کند. تبریزی ها که دو باخت را تا کنون در پرونده خود ثبت کرده اند امروز تلاش می کنند تا شکست قبلی را که در خانه متحمل شدند، جبران نمایند .                     

                                                   

                                                  

کلمات کلیدی : مهرام , سوپرليگ , جوان , قهرمانى , مدعيان