در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


مهرام محبوب ترین تیم باشگاهی ایران شد

پرافتخارترين هستیم ، پرطرفدارترين ماندیم ، ممنونیم هوادار ...

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : مهرام , بسکتبال , فدراسیون , اینستاگرام , طرفدار , نظرسنجی , شهرداری گرگان , پتروشیمی بندر امام تعداد بازدید :88  | 

کارگاه مربیگری با حضور مانی طالبی تابستان 97

باشگاه بسکتبال مهرام با همکاری جناب آقای مانی طالبی دوره ی آموزشی مربیگری برای ارتقاء سطح بسکتبال پایه را برای مربیان ارزنده بسکتبال برگزار نمود. این دوره در خانه بسکتبال مهرام با حضور ارزشمند بانوان ملی پوش و مربیان گرانقدر آکادمی های بسکتبال مهرام زیتون ، مهرام اسلامشهر ، مهرام اوژن ، مهرام البرز ، شکلی ، کنکو و ... و حضور تیم ملی نوجوانان غرب آسیا با سه مبحث:

ادامه مطلب

تعداد بازدید :175  | 

حضور مهرام در مسابقات مینی بسکتبال استان تهران 1397

مسابقات مینی بسکتبال استان تهران در تابستان 97 با حضور 60 تیم آغاز گردید. باشگاه مهرام نیز با 6 تیم در این مسابقات از چهار کانون زیتون ، اسلامشهر ، قدس و اوژن شرکت نموده است .

ادامه مطلب

تعداد بازدید :89  | 

حضور مهرام در مسابقات نونهالان استان تهران 1397

مسابقات بسکتبال نونهالان استان تهران در تابستان 97 با حضور 40تیم آغاز گردید. باشگاه مهرام نیز با 6 تیم در این مسابقات از چهار کانون زیتون ، اسلامشهر ، قدس و اوژن شرکت نموده است .

ادامه مطلب

تعداد بازدید :125  | 

کسب مدال نقره بسکتبال در بازی های آسیایی جاکارتا2018

در ادامه رقابت های بازی های آسیایی جاکارتا، تیم ملی بسکتبال ایران در دیدار فینال رقابت های بسکتبال به مصاف تیم ملی بسکتبال چین رفت که در نهایت ایران با نتیجه 72 بر 84 مقابل چین شکست خورد و به مدال نقره رسید.

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : بازی های آسیایی جاکارتا , تیم ملی , بسکتبال , چین , ایران تعداد بازدید :75  |