در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


برگزاری مسابقات بسکتبال خیابانی 3 به 3 استان تهران

باشگاه بسکتبال مهرام با حمایت مالی گروه تولیدی مهرام و همدلی فدراسیون بسکتبال و همکاری شرکت ISBALL اقدام به برگزاری مسابقات بسکتبال خیابانی 3 به 3 در استان تهران نموده است . این رویداد هیجان انگیز تا بحال در 2 نقطه از تهران بزرگ برگزار گردیده است . 27 و 28 اسفند ماه 97 شاهد برگزاری این مسابقات در پارک طالقانی تهران بودیم و این بار این رویداد 27 و 28 تیر ماه 98 در پارک آب و آتش با حضور تمامی اهالی

ادامه مطلب

تعداد بازدید :124  | 

مهرام زیتون جام قهرمانی لیگ نوجوانان کشور را از آن خود ساخت1398

.در هفته پایانی رقابت های نوجوانان کشور چهار تیم مدعی مهرام زیتون ، مهرام شهر قدس ، نامی نو اصفهان و پاس بندر لنگه در دیدار های نیمه نهایی به مزبانی مهرام زیتون در تهران به مصاف یکدیگر رفتند تیم مهرام زیتون و مهرام شهر قدس در تاریخ 1398/02/26 جدالی هیجان انگیز را پشت سر گذاشتند و در حالی که تا کوارتر دوم این جنگ برابر ادامه داشت مهرام زیتون توانست از مهرام شهر قدس پیشی بگیرد و به مرحله ی فینال صعود کند . در طرف دیگر گردونه رقابت ها تیم پاس بندر لنگه و نامی نو اصفهان نیز در خانه بسکتبال مهرام شهر قدس به مصاف هم رفته و در انتها تیم نامی نو به مرحله ی فینال صعود کرد. دیدارهای رده بندی و فینال در تاریخ 1398/02/27 در خانه بسکتبال مهرام شهر قدس در حالی پیگری شد که تیم مهرام شهر قدس و تیم پاس بندر لنگه در دیدار رده بندی مقابل هم قرار گرفتند و تیم مهرام شهرقدس به مقام سوم رسید . و در فینال تیم مهرام زیتون تیم نامی نو اصفهان را مغلوب خود ساخت و قهرمان این دوره از مسابقات نوجوانان کشور شد . در حواشی فینال مسابقات نوجوانان کشور حضور جناب آقای امیرمحمد گنجی مدیر عامل باشگاه مهرام و جناب آقای رامین طباطبایی ریاست محترم فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران و بازیکنان نامداری همچون صمد نیکخواه بهرامی ، آرمان زنگنه و سعید داورپناه موجب دلگرمی نوجوانان عزیز کشورمان بود .

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : بسکتبال , فدراسیون , رامین طباطبایی , آرمان زنگنه , سعید داورپناه , صمد , نیکخواه , بهرامی , مهرام , امیرمحمد گنجی تعداد بازدید :275  | 

مهرام زیتون برای دومین سال متوالی قهرمان لیگ جوانان کشور شد 1398

لیگ بسکتبال جوانان کشور در حالی به پایان رسید که مسابقات فینال و رده بندی روز جمعه مورخه 1398/02/06 در ورزشگاه شهید کشوری شهرقدس به میزبانی باشگاه مهرام برگزار شد . بازی رده بندی مابین تیم های مهرام شهر قدس و پتروشیمی بندر امام برگزار شد و در پایان تیم مهرام شهر قدس موفق شد با نتیجه 62 - 72 حریف قدرتمند خود را مغلوب سازد و به مقام سوم دست یابد. heartاما در فینال مهیج این مسابقات تیم فرش مشهد که تا پایان کوارتر دوم تونسته بود نتیجه را به سود خود تمام کند و به قهرمانی نزدیک شود ، در کوارتر سوم نتوانست مقابل حملات و نفوذ های پی در پی مهرامی ها دوام بیاورد و در کوارتر چهارم نیز مهرام با حملات پیاپی و پرتاب های سه امتیازی و نفوذهای کاپیتان خود اختلاف امتیاز را افزایش داد و در نهایت با نتیجه 69-93 برای دومین سال متوالی قهرمان لیگ جوانان کشور شد . مهرام همیشه قهرمان

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : جوانان , کشور , لیگ , فینال , مسابقات , مهرام , فرش مشهد , بسکتبال تعداد بازدید :227  | 

مهرام شهر قدس قهرمان لیگ نوجوان دسته یک و دسته دو استان تهران 1397

سوت پايان مسابقات نوجوانان دسته يك استان تهران در حالى به صدا درآمد كه در روزهاى پايانى سال ١٣٩٧ ديدار هاى رده بندى و فينال روز يكشنبه مورخه ١٣٩٧/١٢/٢٦ در ورزشگاه حيدرنيا برگزار شدند .

ادامه مطلب

تعداد بازدید :207  | 

مهرام شهر قدس نایب قهرمان مسابقات مینی بسکتبال استان تهران 1397

رقابت های مینی بسکتبال که با حضور ۶۰ تیم از روز چهارشنبه ۲ خرداد ماه ۱۳۹۷ آغاز شده بود با پشت سر گذاشتن ۲۳۶ بازی در روز یکشنبه ۱۳ آبان متقارن با روز دانش آموز به پایان رسید.
باشگاه بسکتبال مهرام با سه تیم مهرام زیتون، آکادمی مهرام اسلامشهر و مهرام شهر قدس به مرحله ی دوم راه پیدا کردند ودر پایان مسابقات تیم شمس در دیدار رده بندی به مصاف تیم آکادمی بسکتبال مهرام اسلامشهر رفت و بازی رده بندی را به این تیم واگذار کرد و تیم های کاله و مینی بسکتبال مهرام شهرقدس در یک رقابت دیدنی فینال دسته یک را برگزار کردند که در نهایت این تیم کاله بود که مقام اول را به خود اختصاص داد و تیم مهرام شهر قدس مقام دوم را کسب کرد و تیم مهرام اسلامشهر به مقام سوم رسید.
ضمن خسته نباشید به مربیان زحمتکش و بازیکنان پرتلاش ، باشگاه بسکتبال مهرام این موفقیت را به کانون شهر قدس و کانون اسلامشهر و همه ی خانواده ی بزرگ مهرام تبریک عرض می نماید.
روابط عمومی باشگاه مهرام


تعداد بازدید :200  |