در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


مهرام در دور برگشت بازی را به گرگان واگذار کرد

تیم بسکتبال مهرام در روز دوشنبه مورخه 7 بهمن ماه در چارچوب هفته بیست و دوم در سالن بسکتبال امام خمینی گرگان به مصاف تیم شهرداری گرگان رفت . تیم شهرداری گرگان که یکی از مدعیان قهرمانی در فصل 98 می باشد در دور رفت در سالن آزادی از مهرام شکست خورد و از همان روز در پی تدارک دیدار برگشت در گرگان بود. در بازی برگشت مهرامی ها از وجود کاپیتان صمد بی بهره بودند و صمد نیکخواه به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر این بازی را از دست داد. بهنام یخچالی که به تازگی به تیم گرگان پیوسته است روز دوشنبه اولین بازی رسمی خود در فصل 98 را تجربه کرد و در این دیدار حساس به کمک گرگانی ها آمد. در این مسابقه تیم شهرداری گرگان که از حمایت و تشویق هواداران خود در خانه نیز بهره مند بود توانست نتیجه را به صود خود رقم بزند و با نتیجه 46-65 پیروز این مسابقه شود.

ادامه مطلب

تعداد بازدید :2  | 

باخت مهرام مقابل پتروشیمی

تیم بسکتبال مهرام تهران روز پنجشنبه مورخه 3 بهمن ماه در تالار آزادی در دور برگشت لیگ برتر بسکتبال میزبان تیم پتروشیمی بندر امام بود. پتروشیمی که در دور رفت از مهرام شکست خورده بود با دستپاچگی بازی را آغاز کرد و تا 5 دقیقه اول تنها توانست 2 امتیاز بدست آورد . مهرامی ها در لاک دفاعی مناسبی فرو رفته بودند و به طور کل راه نفوذ را بر پترو بسته بودند اما ماهشهری ها با بدشانسی در تمامی پرتاب های سه امتیازی و پنالتی های خود نیز ناکام ماندند. کواتر اول و دوم با روال دفاعی مهرام پیش رفت و در خط حمله نیز سبد پتروشیمی از اسپک های امیرحسین خندان و 3 امتیازی های مهراد آتشی در امان نبود و مهرام با 20 اختلاف نیمه اول را به سود خود تمام کرد. در کوارتر سوم پتروشیمی به بازی برگشت و توانست این اختلاف را کم و کمتر کند اما تا 20 ثانیه پایانی همچنان از مهرام عقب بود . در این بازی مصطفی هاشمی کاپیتان مهرام را تا 5 دقیقه آخر وارد زمین نکرد اما در آخرین دقایق تصمیمش عوض شد و صمد نیکخواه وارد زمین شد. اما در پنج دقیقه آخر، بازی به نفع پتروشیمی چرخید و حالا مهرامی ها با اشتباهات و خطاها ی خود موقعیت را برای پتروشیمی فراهم کردند تا اختلاف امتیازشان را به حداقل برسانند. و در نهایت شوت 3 امتیازی رسول مظفری باعث شد تا پترو یک امتیاز جلو بیفتد و با توجه به اینکه خطاهای تیمی هر دو تیم به 5 رسیده بود ، خطای مهرامی ها باعث شد دو پرتاب آزاد نصیب پتروشیمی شود و آنها نیز از این دو پرتاب خود استفاده کردند و اختلاف را به 3 رساندند. و در نهایت بازی با نتیجه 61-64 به نفع پترو به پایان رسید. در

ادامه مطلب

تعداد بازدید :13  | 

مهرام در لیگ دسته یک مردان پاسارگاد مشهد را شکست داد

تیم بسکتبال مهرام در روز جمعه مورخه 4 بهمن ماه در سالن شهر قدس مهرام میزبان تیم پاسارگاد مشهد بود و در این بازی توانستند تیم مشهد را با نتیجه 70-65 این تیم را شکست دهد. نتایج هفته پانزدهم گروه شمال: خانه بسکتبال کرمانشاه ۶۳ – امید تهران ۸۷ دانش فراز البرز ۶۹ – خانه بسکتبال کردستان ۶۵ عقاب تهران ۷۱ – نبوغ اراک ۵۹ کوچین آمل ۸۵ – آینده سازان ۶۹ مهرام تهران ۷۰ – پاسارگاد مشهد ۶۵ نتایج هفته یازدهم گروه جنوب: نظم آوران سیرجان ۶۶ – پدافند هوایی فسا ۵۷ اسلم اسپرت ۶۱ – تپنابوشهر ۷۵ خانه بسکتبال جهرم ۶۶ – مهروبان نوین ماهشهر ۷۳ کارگران هرمزگان ۷۲ – پتروشیمی بندر امام ۸۴ صنعت مس رفسنجان ۷۳ – خانه بسکتبال گلنور اصفهان ۸۲

ادامه مطلب

تعداد بازدید :5  | 

شکست مس کرمان در دور برگشت در مقابل مهرام

تیم‌های بسکتبال مهرام تهران و مس کرمان امروز از ساعت ۱۸ در تالار بسکتبال آزادی به مصاف یکدیگر رفتند، شاگردان مصطفی هاشمی که این روز‌ها در رده سوم جدول رده بندی حضور دارند با برد در این بازی قصد داشتند اوضاع خود را بهتر کنند. بازیکنان تیم بسکتبال مهرام آغاز کننده دیدار امروز بودند، صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان تیم ملی بسکتبال کشورمان و باشگاه مهرام در این بازی حاضر نشد و تماشاگر این مسابقه بود. بازی در این کوارتر بسیار جذاب دنبال شد و بازیکنان ۲ تیم نمایش خوبی داشتند، البته مهرامی‌ها در حملات و پرتاب‌های آخر بهتر از حریفشان ظاهر شدند و در نهایت با نتیجه ۱۸ - ۱۱ این کوارتر را به نفع خود به پایان رساندند. بازی در کوارتر دوم نزدیک‌تر دنبال شد و بازیکنان مس نمایش بهتری داشتند و بازی خوبی به نمایش گذاشتند البته در دفاع زیر حلقه و میانه‌های زمین نمی‌توانستند ستارگان حریف را به خوبی کنترل کنند و همین باعث شد تا مهرام با چند حمله سریع و درست جریان بازی را در اختیار بگیرد و با پرتاب‌های خوب ۳ امتیازی از حریفش پیش بیافتد و در نهایت با نتیجه ۱۹ - ۱۵ برنده بازی باشند. شاگردان کسایی پور در این کوارتر بهتر شدند و با بازی خوبشان توانستند فاصله را کمتر کنند، هاشمی مربی مهرام زمانی که اختلاف ۲ تیم در این کوارتر کمتر شد درخواست وقت استراحت فنی داشت، پس از این زمان بازی در دستان مهرام قرار گرفت و این تیم دوباره توانست اختلاف را زیاد کند. اختلاف ۲ تیم رفته رفته بیشتر شد و کار برای مسی‌ها سخت‌تر از قبل شد. حامد سهراب نژاد بازیکن تیم مهرام هم که چند هفته‌ای به دلیل مصدومیت بازی نمی‌کرد در این کوارتر به میدان آمد. این کوارتر در نهایت با نتیجه ۲۵ - ۱۸ به سود مهرام به پاایان رسید تا آن‌ها در مجموع ۶۲ - ۴۴ از حریفشان پیش باشند. برتری مهرامی‌ها که در این بازی تقریبا مسجل شده بود، آن‌ها باز هم به راحتی امتیاز می‌گرفتند و توانستند نمایش قابل قبولی داشته باشند. مصطفی هاشمی هم در این زمان ترجیح داد تا از بازیکنان جوان ترش بهره ببرد. لحظات پایانی بازی البته اعتراض‌های بازیکنان مس کرمان به داور را نیز شاهد بود با این حال نمایش مهرامی‌ها همچنان با بازیکنان جوان شان هم خوب بود و آن‌ها امتیاز‌های خوبی هم می‌گرفتند.

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : بسکتبال , مهرام , تهران , مس کرمان , آزادی , ملی , صمد , مصطفی هاشمی تعداد بازدید :20  | 

پایان دور رفت لیگ دسته یک بسکتبال

تیم بسکتبال دسته یک مهرام در 27 دی ماه 1398 در بازی معوقه با عقاب تهران در سالن شهرقدس میزبان تیم عقاب تهران بود. در این بازی مهرام توانست عقاب را با نتیجه 86 بر 59 شکست دهد و در آخرین بازی از دور رفت این مسابقات در جایگاه چهارم جدول رده بندی قرار گیرد. امتیازات تیم مهرام و تیم آتشی با یکدیگر برابر است و آتشی در رده سوم جدول قراردارد. تیم نبوغ اراک در جایگاه دوم و کوچین آمل در صدر جدول این رقابت ها قرار دارند. دور برگشت از 1 بهمن ماه آغاز خواهد شد.

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : بسکتبال , مهرام , عقاب تهران , آتشی تعداد بازدید :20  |