در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


مهرام اسلامشهر قهرمان لیگ نونهالان استان تهران 1397

ینال تمام مهرامی روز پایانی رقابتهای نونهالان استان تهران در روز ۲۰ آبان ۱۳۹۷ با حضور سه تیم مهرامی : مهرام شهر قدس، مینی بسکتبال مهرام شهر قدس و مهرام اسلامشهر تمام مهرامی برگزار شد. در این مسابقات تیم مهرام اسلامشهر به مصاف تیم کاله رفت و با شکست تیم قدرتمند کاله قهرمان این دوره از مسابقات شد‌ و تیم مهرام شهر قدس و مینی بسکتبال مهرام شهر قدس در دیدار رده بندی مقابل

ادامه مطلب

تعداد بازدید :196  | 

صعود تیم ملی بسکتبال به جام جهانی 2019

در حالی که چند ماه قبل و بعد از شکست دادن فیلیپین در مانیل تصور بر این بود که صعود بسکتبال ایران به جام جهانی 2019 قطعی شده، باخت غیرمنتظره در تهران مقابل ژاپن در اولین بازی از پنجره ششم انتخابی جام جهانی کار به روز آخر کشید.

ادامه مطلب

تعداد بازدید :154  | 

مهرام محبوب ترین تیم باشگاهی ایران شد

پرافتخارترين هستیم ، پرطرفدارترين ماندیم ، ممنونیم هوادار ...

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : مهرام , بسکتبال , فدراسیون , اینستاگرام , طرفدار , نظرسنجی , شهرداری گرگان , پتروشیمی بندر امام تعداد بازدید :335  | 

کارگاه مربیگری با حضور مانی طالبی تابستان 97

باشگاه بسکتبال مهرام با همکاری جناب آقای مانی طالبی دوره ی آموزشی مربیگری برای ارتقاء سطح بسکتبال پایه را برای مربیان ارزنده بسکتبال برگزار نمود. این دوره در خانه بسکتبال مهرام با حضور ارزشمند بانوان ملی پوش و مربیان گرانقدر آکادمی های بسکتبال مهرام زیتون ، مهرام اسلامشهر ، مهرام اوژن ، مهرام البرز ، شکلی ، کنکو و ... و حضور تیم ملی نوجوانان غرب آسیا با سه مبحث:

ادامه مطلب

تعداد بازدید :518  | 

حضور مهرام در مسابقات مینی بسکتبال استان تهران 1397

مسابقات مینی بسکتبال استان تهران در تابستان 97 با حضور 60 تیم آغاز گردید. باشگاه مهرام نیز با 6 تیم در این مسابقات از چهار کانون زیتون ، اسلامشهر ، قدس و اوژن شرکت نموده است .

ادامه مطلب

تعداد بازدید :238  |