در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


مهرام یک گام تا قهرمانی

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام، دیدار سوم فینال سوپر لیگ کشور به میزبانی تالار آزادی پیگیری شد و تیم مهرام تهران موفق شد با حساب کار 94 بر 91 از سد شهرداری تبریز بگذرد و نتیجه را 2 بر 1 به سود خود کند.

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : مهرام تهران , شهرداری تبریز , فینال سوپر لیگ کشور

مهرامی ها دست پر به تهران بازگشتند

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام ، دیدار دوم فینال لیگ برتر بسکتبال بین تیم های مهرام تهران و شهرداری تبریز به میزبانی سالن شهید توانا تبریز پیگیری شد و مهرام تهران موفق شد با نتیجه 97 بر 87 از سد میزبان خود بگذرد و با یک برد به تهران بازگردد.

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : مهرام تهران , شهرداری تبریز , فینال لیگ برتر بسکتبال

نبرد شیرهای جنگجوی مهرام با شاگردان حاتمی

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام، دیدار اول و دوم مرحله فینال سوپر لیگ کشور از امروز به میزبانی تبریز پیگیری خواهد شد و دو تیم شهرداری تبریز و مهرام تهران پس از شکست مدعیان جنوبی به مرحله فینال صعود کردند.

ادامه مطلب


قهرمان و نایب قهرمان فصل گذشته در رده بندی!

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام، مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال با برتری مهرام تهران و شهرداری تبریز به پایان رسید و این دو تیم با شکست حریفان خود موفق شدند به فینال صعود کنند.

ادامه مطلب


شکست مهرام تهران در دیدار اول مرحله فینال

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام، دیدار نخست مرحله فینال بین دو تیم مهرام تهران و شهرداری تبریز به میزبانی سالن شهید توانا(تبریز) پیگیری شد که شاگردان حاتمی با اختلاف 3 امتیاز موفق شدند از سد مهمان خود بگذرند.

ادامه مطلب