در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


نفت آبادان در خانه حریف مهرام نشد

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام ، در ادامه هفته پنجم دور برگشت رقابت های لیگ برتر بسکتبال ایران تیم پالایش نفت آبادان در روز دوشنبه مورخه 23 دی ماه 98 میزبان تیم مهرام تهران بود . این دو تیم که در دور رفت بازی جذاب و پایاپایی را در تهران با برد آبادان پشت سر گذاشتند در حساس ترین مسابقه هفته پنجم دور برگشت در حالی در مقابل یکدیگر قرار گرفتند که برد این مسابقه برای هر دو تیم بسیار مهم بود . در این مسابقه تا کوارتر سوم تیم آبادان برتری را حفظ کرد اما در کوارتر چهارم مهرامی ها در حالی که 6 امتیاز عقب یودند با دو شوت 3 امتیازی صمد اختلاف را به 0 رساندند و در 1 دقیقه پایانی بازی به حد نصاب رسیدن خطای تیمی هر دو تیم مهرام تهران و آبادان هیجان بازی را دو چندان کرد . و در این بین پنجمین خطای تیمی مهرامی ها باعث شد تا ابادان صاحب دو پرتاب ازاد شود و اختلاف را مجددا به 2 برساند. در حالی که 10 ثانیه تا پایان بازی مانده بود همکاری شوکه شوند . این شوک در حالی اتفاق افتاد که مهرام به زمین آبادان حمله کرد یک پاس به صمد پشت خط برای همه این تصور را ایجاد کرد که نقشه همان شوت لحظه آخری صمد در بازی با پترو و گرگان است در حالی که همه ی خط دفاعی در حال دفاع در برابر شوت 3 امتیازی صمد بودند امیرحسین خندان زیر حلقه منتظر پاس صمد بود و با یک دریافت درست و اسپک دو امتیاز به تیمش هدیه کرد و با این حساب باز به تساوی و وقت اضاف کشیده شد . در 5 دقیقه وقت اضافه هم مهرامی ها توانستند به برتری برسند و در نهایت با نتیجه 96-86 پیروز میدان شدند. نتایج کامل هفته هجدهم به شرح زیر است: نفت آبادان 86 – مهرام تهران 93 نیروی زمینی 44– آویژه صنعت پارسا مشهد 53 صنعت مس کرمان 77 - شورا و شهرداری قزوین 71 شهرداری بندرعباس 89 - رعد پدافند هوایی شهرکرد 69 توفارقان آذرشهر 70 – اکسون تهران 73 شهرداری گرگان 82– ذوب آهن اصفهان 44 پتروشیمی بندر امام 75 – شیمیدر قم 73

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : بسکتبال , لیگ برتر , پالایش نفت آبادان , صمد تعداد بازدید :27  | 

برد مهرام تهران در قزوین

درچارچوب هفته چهارم دور برگشت رقابت‌های سوپرلیگ بسکتبال باشگاه‌های کشور، تیم بسکتبال شهرداری قزوین سروز جمعه 20 دی ماه میزبان مهرام تهران بود. این دیدار در پایان با نتیجه ۸۹ به ۷۶ به سود مهرام تهران به پایان رسید. نماینده استان با این شکست، با کسب ۱۹ امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد.

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : بسکتبال , سوپرلیگ , قزوین , مهرام تعداد بازدید :27  | 

جدال تهرانی ها در لیگ یک مردان و برتری مهرام

تیم بسکتبال مهرام تهران در روز جمعه مورخه 20 دی ماه 1398 در سالن بسکتبال لاله شهر قدس میزبان تیم تهرانی امید بود . این مسابقه هیجان انگیز در حالی پیگیری شد که تیم مهرام با نتیجه 76-81 به برتری رسید و در رده ی چهارم جدول رده بندی قرار گرفت .

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : بسکتبال , مهرام تعداد بازدید :28  | 

اکسون در دور برگشت نیز حریف مهرام نشد

تیم بسکتبال مهرام تهران در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر بسکتبال کشور میهمان دیگر تیم تهرانی اکسون بود . دیدار دور برگشت تیم مهرام تهران اکسون تهران قرار بود روز دوشنبه مورخه 16 دی ماه برگزار گردد اما این دیدار به دلیل همزمان شدن تشییع پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی در تهران لغو شد و به روز بعد یعنی سه شنبه 17 دی ماه معوق گشت. سه شنبه در تالار بسکتبال آزادی رقابت استاد شاگردی هاشمی و آبکناری در حالی پیگیری شد که تیم با تجربه مهرام در 4 کوارتر برتری خود را حفظ کرد و در نهایت با نتیجه 92 بر 76 به سیزدهمین پیروزی خود رسید و 3 باخت را در کارنامه ی خود ثبت کرده است. تیم اکسون تا به حال 7 پیروزی و 9 شکست را در این فصل تجربه کرده است .

ادامه مطلب

تعداد بازدید :25  | 

خانه بسکتبال کرمانشاه در خانه از مهرام باخت

تیم دسته یک مهرام روز سه شنبه مورخه 17 دی ماه در کرمانشاه میزبان تیم خانه بسکتبال کرمانشاه بود و در این دیدار با نتیجه 77 بر 64 حریف خود را مغلوب ساخت .

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : بسکتبال , مهرام , لیگ دسته یک تعداد بازدید :29  |