در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


مهرام در دور برگشت نتیجه را به شیمیدر واگذار کرد

تیم بسکتبال بزرگسالان مهرام که در دومین بازی دور برگشت لیگ برتر کشور به مصاف شیمیر قم رفت با 2 اختلاف امتیاز نتیجه را واگذار کرد. تیم شیمیدر قم که در این بازی از بازیکن خارجی خود به نام آستین بهره گرفت ، توانستند در کوارتر های 1 و 2 از مهرام پیشی بگیرد و نیمه اول را به نفع خود به پایان برساند اما شاگردان هاشمی که به دنبال برنده شدن در خانه حریف بودند درکوارتر چهارم از قمی ها پیشی گرفتد . شیمیدر قم که تحت هیچ شرایطی نمی خواستند دوباره از مهرام آن هم در خانه شکست بخورند این اختلاف را جبران کردند ودر ثانیه های پایانی که بازی پایاپای پیش می رفت و در حالی که مهرامیها با حملات پیاپی خود دفاع شیمیدر را خسته کرده بودند ، خطای رانینگ مهرامی ها ، تکنیکال و دو پرتاب ، به نفع شاگردان اسلامی تمام شد و در نهایت شیمیدر 68-66 به پیروزی رسید.

ادامه مطلب

تعداد بازدید :21  | 

شروع دور برگشت لیگ با شکست

یم بسکتبال ذوب آهن اصفهان بعد از باخت فنی هفته قبل مقابل شهرداری گرگان، امروز برای بازی مقابل مهرام به سالن آزادی تهران آمد. جواد محمدی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن هم برای رساندن اعتراض خود نسبت به حکم باخت فنی هفته قبل به تهران آمده بود. کوارتر سه امتیازی‌ها بازیکنان ذوب آهن شروع خوبی با پرتاب‌های سه امتیازی در کوارتر نخست داشتند و تیم برتر زمین بودند. بازیکنان مهرام هم با حالتی شتابزده تلاش می‌کردند اجازه بالا رفتن اختلاف را در ابتدای مسابقه ندهند. ذوب آهن در کوارتر نخست ۱۹-۱۷ برنده شد. مهرامی‌ها در کوارتر دوم عملکرد بهتری با پرتاب‌های سه امتیازی داشتند. در حالی که بازیکنان ایرانی ذوب آهن در کوارتر نخست بیشتر در امتیازآوری مشارکت داشتند، جاش استمپز و هندریک بازیکنان خارجی این تیم در کوارتر دوم بازی را برای این تیم به دست گرفتند. دو تیم در پایان نیمه نخست ۴۰-۴۰ مساوی شد. اعتراض مهرامی ها به داوری دفاع تیم مهرام در دقایقی از کوارتر سوم به هم ریخت و بازیکنان ذوب آهن هم از این فرصت استفاده کردند. مهرامی‌ها اعتراضاتی هم به چند سوت داوران در کوارتر سوم داشتند. ذوب آهن این کوارتر را ۲۶-۲۱ برد. کوارتر چهارم با نتیجه نزدیکی پیگیری و تیم مهرام بر سر چند سوت داور از جمله دادن مالکیت یک توپ به حریف شدیدا به داوران معترض شد. ذوب آهن در دقیقه آخر با سه امتیاز پیش بود و مهرامی‌ها در ثانیه‌های آخر موفق به استفاده از حملات خود نشدند. نماینده اصفهان در نهایت با نتیجه ۸۳-۸۰ میزبان خود را شکست داد. جنجال تماشاگران در کرمان شیمیدر قم، شهرداری گرگان و آویژه مشهد از تیم‌های میانه بالای جدول رده بندی هم این هفته موفق به شکست حریفان خود شدند. مسابقه تیم‌های پدافند شهرکرد مقابل مس کرمان با وقفه ۲۵دقیقه‌ای به دلیل اعتراض تماشاگران مس کرمان مواجه و پدافند در نهایت ۸۷-۷۰ برنده این مسابقه شد. دیدار تیم‌های پتروشیمی بندرامام و نیروی زمینی هم به دلیل امتناع نیروی زمینی از سفر به ماهشهر لغو شد، اما هنوز تصمیم فدراسیون در این مورد اعلام نشده است. نتایج هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال: شورا و شهرداری قزوین۵۷ - شیمیدر قم ۷۱ مهرام تهران ۸۰ - ذوب آهن اصفهان ۸۳ توفارقان آذرشهر ۵۶ - آویژه صنعت پارسا مشهد ۶۸ مس کرمان ۷۰ - رعد پدافند شهرکرد ۸۷ شهرداری گرگان ۸۵ - شهرداری بندرعباس ۷۶ اکسون تهران ۴۶-۵۷ پالایش نفت آبادان

ادامه مطلب

تعداد بازدید :31  | 

تیم دسته یک مهرام خانه فرهنگ را در خانه شکست داد

تیم دسته یک بزرگسالان مهرام در تاریخ 10 دی ماه در سالن بسکتبال آزادی میهمان خان فرهنگ بود و در این بازی توانست با نتیجه 81-57 از سد حریف بگذرد. لیگ دسته یک بسکتبال مردان در دو گروه شمال و جنوب امروز سه شنبه 10 دی به صورت ذیل پیگیری شد: لیگ دسته یک بسکتبال مردان در دو گروه شمال و جنوب امروز سه شنبه 10 دی پیگیری شد. نتایج هفته دهم گروه شمال ۹۸/۱۰/۱۰ ————————— اسداباد ۶۶ – پاسارگاد مشهد ۷۳ خانه فرهنگ ۵۷ – مهرام تهران ۸۱ مدرسه بسکتبال آتشی ۹۰ – آینده سازان ۷۸ نبوغ اراک ۸۱ – خانه بسکتبال کردستان ۷۰ خانه بسکتبال کرمانشاه ۸۳ – دانش فراز البرز ۵۷ عقاب تهران ۶۴ – کوچین آمل ۹۴ نتایج هفته هشتم گروه جنوب ۹۸/۱۰/۱۰ ————————– پتروشیمی بندر امام ۷۵ – گلنور اصفهان ۶۱ کارگران بندر عباس ۸۴ – خانه بسکتبال جهرم ۷۶ اسلم اسپرت ۵۹ – نظم آوران سیرجان ۷۱ نفت امیدیه ۸۰ – رعد پدافند فسا ۶۶ دیدار تیم های امید تهران و آرارات تهران نیز به دلیل آغاز سال نو میلادی قبلا برگزار شده بود که امید 80 بر 62 آرارات را شکست داد.

ادامه مطلب

تعداد بازدید :36  | 

مهرام تهران در لیگ دسته یک اسد آباد را شکست داد

تیم اسد آباد همدان که این روزها روی نوار ناکامی می چرخد، امروز در شهر قدس از مهرام تهران شکست خورد .

ادامه مطلب

تعداد بازدید :17  | 

قهرمانی نیم فصل 98 از آن مهرامی ها شد

آخرین دیدار معوقه از دور رفت لیگ‌برتر بسکتبال باشگاه‌های مردان ایران، امروز دوشنبه 2 دی ماه برگزار شد و طی آن تیم مهرام تهران با نتیجه 87-80 مقابل میزبان خود مس کرمان پیروز شد و عنوان قهرمانی نیم فصل را به خود اختصاص داد. به این ترتیب شاگردان مصطفی هاشمی در مهرام با کسب 11برد، 2باخت و 24امتیاز از 13بازی دور رفت لیگ، با تیم ‌پتروشیمی بندر امام هم امتیاز شدند و به دلیل پیروزی در دیدار رو در رو، عنوان قهرمانی نیم فصل را از آن خود کردند. در دیگر بازی معوقه هم تیم شهرداری گرگان به دلیل عدم حضور ذوب آهن با نتیجه 20 بر صفر بربه عنوان برنده این بازی اعلام شد.

ادامه مطلب

تعداد بازدید :67  |