در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


آغــاز دور برگشــت لیــگ BFF با قدرتنمایی مهــرام قــدس

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام ، هفته نخست لیگ بسکتبال برای آینده روز دوم و سوم اردیبهشت ماه سال 1395 با 9 دیدار پیگیری شد.این دیدارها در سه باشگاه ورزشی و به میزبانی مهرام اوژن ، مهرام کرج و مهرام قدس برگزار شد.

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : مهرام , لیگ , بسکتبال تعداد بازدید :753  | 

آغاز دور برگشت لیگ بسکتبال برای آینده

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام ، لیگ بسکتبال برای آینده (Basketball For Future) که از بهمن ماه سال 1394 آغاز شد پس از پایان دور رفت ، در اردیبهشت ماه سال جاری دور برگشت را برگزار می کند.

ادامه مطلب

تعداد بازدید :557  | 

مهرامی ها از صعود به نیمه نهایی بازماندند

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام ، عصر دیروز 95/01/30 دیدار سوم مابین دو تیم مهرام و شهرداری دزفول برگزار شد و بازیکنان مهرام علی رغم توانایی های فردی و گروهی نتوانستند در این دیدار پیروز شوند و در جمع چهار تیم دور نیمه نهایی قرار گیرند.

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : مهرام تعداد بازدید :726  | 

غیور مردان مهرام در راه صعود به نیمه نهایی

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام ، دیدار سوم بین دو تیم مهرام تهران و شهرداری دزفول از سری مسابقات لیگ دسته یک باشگاه های کشور روز دوشنبه 95/01/30 در سالن مجد شهر دزفول برگزار می گردد.

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : مهرام , لیگ , دیدار تعداد بازدید :773  | 

پیروزی طوفان سرخ مقابل حلقه ناسازگار

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام ، روز پنج شنبه 95/01/26 تیم دسته یک مهرام در یک دیدار فوق العاده زیبا و حساس و درحالیکه کاپیتان خود هومن موحدپور را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت ، توانست تیم شهرداری دزفول را شکست دهد تا تکلیف تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی در دیدار سوم مشخص شو

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : مهرام , دیدار , امتیاز , تیم تعداد بازدید :848  |