در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


دیدار مهرام و ری را به تعویق افتاد

به گزارش مؤسسه فرهنگی ورزشی مهرام،زمان برگزاری دیدار مهرام تهران و ری را قزوین از سری مسابقات لیگ دسته یک باشگاه های کشوراز روز جمعه به دوشنبه تغییر یافت.

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : گزارش , فرهنگی , مهرام , تهران , مسابقات , باشگاه , امتیاز , تیم , پیروزی تعداد بازدید :471  | 

آغاز لیگ جوانان با دیدار مهرام و باتیس

سوت مسابقات لیگ جوانان تهران زده شد. به گزارش مؤسسه فرهنگی ورزشی مهرام،لیگ جوانان استان تهران از امروز یکشنبه 94/11/25 آغاز خواهد شد و جوانان مهرام در اولین دیدار این لیگ به مصاف باتیس می روند.

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : مهرام , جوانان , اسامی , مصاف , کادر , بسکتبال تعداد بازدید :824  | 

پیروزی مدعیان در هفته سوم لیگ BFF

به گزارش مؤسسه فرهنگی ورزشی مهرام، هفته سوم لیگ بسکتبال برای آینده امروز 94/11/23 با برگزاری هشت دیدار و لغو دیدار رده زیر 14 سال مهرام اندیشه و مهرام قدس به پایان رسید.

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : مهرام , برگــزاری , دیدار , رده , کانون , پیگیری , اختلاف , بسکتبال , جذابیت , زیتون , گل , نتایج تعداد بازدید :808  | 

قربانی : ریتم پیروزی های خود را از سر می گیریم

مهرشاد قربانی بازیکن تیم دسته یک و تیم جوانان مهرام که بسکتبال خود را از سال 88 در مهرام و با تیم مینی بسکتبال آغاز کرده است،پس از باخت اخیر مهرامی ها در لیگ دسته یک کشور درباره این دیدار به خبرنگار مؤسسه فرهنگی ورزشی مهرام گفت: دلیل اصلی باخت ما بازی بدی بود که در کوارتر اول انجام دادیم و بعد از آن هرچه تلاش کردیم نتوانستیم نتیجه را به سود خود کنیم.

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : قربانی , تیم , بسکتبال , دیدار , نتیجه , آغاز , دلیل , خبرنگار , تهران , استراحت , پیروزی تعداد بازدید :634  | 

BFFرقابتهای جذاب هفته سوم لیگ

به گزارش مؤسسه فرهنگی ورزشی مهرام، هفته سوم لیگ BFF روز جمعه 94/11/23 با 9 دیدار پیگیری خواهد شد. لیگ بسکتبال برای آینده که دو هفته از شروع آن می گذرد،در هفته سوم در 4 سالن زیتون،کرمان موتور،قدس و اندیشه برگزار می گردد.

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : مهرام , سوم , دیدار , زیتون , باشگاه , دیدار , تختی , رقابت تعداد بازدید :600  |