در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


ادامه صدر نشینی مهرام با پیروزی آسان مقابل شیمیدر

  • تعداد بازدید :843

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام، در دیدار نهایی دور مقدماتی لیگ جوانان باشگاه های تهران تیم مهرام با شکست آینده سازان شیمیدر به صدرنشینی خود ادامه داد تا در مرحله پلی آف به مصاف تیم همت برود. مهرامی ها در یک دیدار آسان و یکطرفه توانستند با اقتدار و با نتیجه 39 – 58 پیروز شوند و بعنوان تیم بدون شکست به دور بعد صعود کنند.

علی حسن پور در کوارتر اول مهدی روحی، سهند امینیان، متین کیا، مصطفی مهدیزاده و امیرحسین خندان را به زمین فرستاد و این بازیکنان با قدرت و توانایی خود نتیجه کوارتر اول را 11 – 17 به سود مهرام به پایان رساندند. کوارتر دوم با گل بسیار زیبای امیرحسین خندان آغاز شد. ریباندهای موفقیت آمیز مهدی روحی و بازیگردانی البرز حسن زاده دست علیرضا شاکر، محمدصادق تقی نیا، محمدرضا تقی لو و متین کیا را برای امتیازگیری باز گذاشته بود تا نیمه اول با نتیجه 22 – 31 به سود مهرام به پایان برسد.

در کوارتر سوم و چهارم نیز قدرت نمایی مهرامی ها ادامه داشت. در شرایطی که تیم حریف کاری جز تماشای بازی بازیکنان مهرام نداشت، شاگردان علی حسن پور سبد شیمیدری ها را گلباران کردند. پرتاب های سه امتیازی سهند امینیان و محمد یزدان اندرخور و بازی خوب ایمان قدسی، مهدی فخر و مصطفی مهدیزاده کار را برای شیمیدری ها سخت کرد تا در نهایت با یک توپ ربایی زیبا از مهدی فخرزاده و پاس پشت او به یزدان اندرخور و دو امتیاز توسط این بازیکن این دیدار با نتیجه قاطعانه 39 - 58 به سود مهرام بدون شکست به پایان برسد.

تیم مهرام جمعه این هفته 95/03/07 ساعت 14:30 به مصاف تیم چهارم گروه B یعنی تیم همت خواهد رفت تا با پیروزی در آن دیدار به مرحله نیمه نهایی صعود کند.

کلمات کلیدی : مهرام , جوانان , نتیجه , دیدار , لیگ