در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


اولین بازی فینال لیگ برتر برای پتروشیمی ثبت شد

  • تعداد بازدید :324

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام ،  روز یکشنبه تیم پتروشیمی بندر امام در اولین رویارویی خود برابر تیم پالایش نفت آبادان در مرحله فینال لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور که در سالن ورزشی شهرک اندیشه ماهشهر برگزار شد با نتیجه 80 بر 74 پیروز میدان شد.
تیم پتروشیمی با ترکیب اولیه ساهاکیان، یخچالی، حدادی، جانسون ویت و محمدرضا جمشیدی وارد زمین شد همچنین سعید داورپناه، مشایخی، پارکینس، ریچارد و میرزایی برای پالایش نفت آبادان به میدان رفتند.
در کوارتر اول این دیدار شاگردان مهران شاهین طبع عملکرد ضعیفی از خود به نمایش گذاشتند و پرتاب های آن ها از دقت کنید برخوردار بود این امر موجب شد که تیم پالایش نفت آبادان با نتیجه 21 بر 18 پیروز این کوارتر شود.
در کوارتر دوم بازی، بازیکنان پتروشیمی بندر امام روند ضعیف خود را برطرف کردند و با درخشش حامد حدادی ستاره بسکتبال ایران در نهایت با نتیجه 23 بر 17 پیروز این کوارتر شدند.
در نیمه دوم بازی و در کوارتر سوم تیم پالایش نفت آبادان که رقابت تنگاتنگی با حریف خود داشت و نمی خواست عرصه را به تیم هم استانی خود واگذار کند با پرتاب های 3 امتیازی بازیکن شماره 9 خود فاصله امتیازات را کمتر کرد اما در نهایت با نتیجه 22 بر 18 تیم بازنده این کوارتر بود.
در کوارتر پایانی دیدار، تیم پتروشیمی بندرامام که نمی خواست در زمین خود بازنده دیدار باشد برنامه تاکتیکی بهتری در زمین بازی ارائه داد و سعی به مدیریت بازی داشت که در نهایت با نتیجه 80 بر 74پیروز این دیدار شدند.
حامد حدادی، کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران در این دیدار با 24 امتیاز و 18 ریباند پر امتیاز آورترین بازیکن زمین شناخته شد همچنین در تیم پالایش نفت آبادان سعید داورپناه با کسب 25 امتیاز بیشترین امتیاز را در بین یاران پالایش نفت آبادان کسب کرد.
تیم پتروشیمی بندر امام روز دوشنبه دومین بازی خود در مرحله فینال را مقابل پالایش نفت آبادان برگزار می کند.

روابط عمومی باشگاه مهرام