در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


اولین سامانه هواداری باشگاه مهرام

  • تعداد بازدید :644

 

علم روانشناسی ثابت می کند که برد و باخت در ورزش حرفه ای علاوه بر هوش و ذکاوت، قدرت فیزیکی و تجربه ورزشکاران به شرایط روحی آنها نیز مرتبط است. بطوریکه اگر بازیکنی از لحاظ روحی  غنی باشد می تواند بر شرایط فیزیکی حریف غلبه کرده و پیروزی را از آن خود کند. به همین منظور هواداران در شرایط حساس در مسابقات می توانند با روحیه بخشیدن و تشویق های متداوم  بازیکنان  تیم محبوبشان را از شکست به سمت پیروزی سوق دهند و با حمایت های خود نقش بزرگی در پیروزی ها و قهرمانی های یک تیم داشته باشند. بنابراین حضور هواداران همواره در موفقیت و رشد و تکامل یک  تیم تاثیرگذار است و هواداران از جایگاه ویژه ای در یک باشگاه ورزشی برخوردارند.

مؤسسه ورزشی مهرام با سالها تجربه در عرصه تیمداری قدردان هوادارانی است که همیشه  با حضور خود در ورزشگاه ها و سالن های ورزشی از تیم مهرام حمایت کرده و در برد و باخت، غم و شادی  یار یاور همیشگی خانواده مهرام بوده اند . به همین منظور مؤسسه ورزشی مهرام قصد دارد با ایجاد کانونی روابط خود را با هواداران نزدیکتر کرده و خدمات متفاوتی را به یاوران همیشگی مهرام ارائه کند .

علاقه مندان می توانند با ارسال عدد 7 و نام و نام خانوادگی به شماره 10000022053318 عضو رسمی سامانه هواداری بسکتبال مهرام شوید و به جمع هواداران بپیوندید.