در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


ایران در انتظار سومین حریف

  • تعداد بازدید :637

 

 به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام، تیم ملی بسکتبال ایران در مسابقات فیبا آسیا چلنج و در  یک بازی آسان به مصاف تیم ملی عراق رفت و با نتیجه 51 – 94 به پیروزی رسید.

ملی پوشان کشورمان در مرحله مقدماتی مسابقات فیبا آسیا چلنج به راحتی از سد تیم های قطر و عراق گذشتند و امروز در دور دوم این مسابقات ساعت 18:00 به مصاف تیم تایلند می روند.

تیم ایران در دو بازی گذشته در دفاع بسیار خوب و پرقدرت ظاهر شد و شاهد این موضوع امتیاز هر دو حریف مقابل ایران است که عراق تنها 51 امتیاز و قطر 49 امتیاز به دست آوردند.

بسکتبالیستهای تیم ملی کشورمان روز گذشته با قدرت فراوان مقابل حریف ظاهر شدند و از همان دقایق ابتدایی برتری خود را در زمین به نمایش گذاشتند. بلند قامتان ایران با حرکات نمایشی زیبا و چند اسلم دانک از سوی ارسلان کاظمی و حامد حدادی اندک تماشاچیان حاضر در سالن را به وجد آوردند و با پیروزی در این دیدار بعنوان سرگروه به مرحله بعد صعود کردند تا امروز مقابل تیم تایلند به میدان بروند.

حامد حدادی کاپیتان تیم ملی پس از پایان این دیدار گفت: "تیم ایران به جنگندگی شهرت دارد و ما از همان دقایق ابتدایی اختلاف را با عراقی زیاد کردیم. شرایط میزبانی باعث شده تا کمتر استرس داشته باشیم و من هم بعنوان کاپیتان سعی می کنم عصبانی نشوم چراکه می دانم چشم مردم به ماست. از هموطنان عزیز کشورم خواهش می کنم با حضور در سالن مسابقات از ما حمایت کنند. ما در روزهای آینده بازی های دشوارتری خواهیم داشت و به حمایت آنها نیازمندیم."

انتهای خبر/