در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


باخت حیرت آور مهرام تهران برابر نفت آبادان

  • تعداد بازدید :341

به گزارش روابط عمومی مهرام ، در هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال ،تیم مهرام تهران در یک بازی حساس و نزدیک با حساب کار 86 بر 85 مغلوب نفت آبادان شد.

آبادانی ها در نیمه اول تمام شوت هایشان به ثمر نشست و موفق شدند این نیمه را با نتیجه 57 بر 38 از آن خود کنند. در نیمه دوم بازی کاملا یک طرفه و به سود مهرام تهران پیگیری شد و در این نیمه شاگردان سامری امتیاز کمی را کسب کردند اما در نهایت توانستند تنها با اختلاف 1 امتیاز مهرام را شکست دهند.

حامد حسین زاده ،کاپیتان تیم مهرام در این بازی 23 امتیاز به دست آورد،وی در گفتگویی کوتاه درباره این دیدار گفت:
بازی خوب و سنگینی بود، در نیمه اول تمام شوت های آبادانی ها گل شد، بنابراین اختلاف امتیازمان دراین نیمه زیاد شد و در نیمه دوم هر چه تلاش کردیم که نیمه نخست را جبران کنیم نشد و با اختلاف 1 امتیاز بازی را واگذار کردیم.

کاپیتان تیم مهرام درباره نبود امیرصدیقی در نیمه دوم گفت: بعضی از بازیکنان همانند امیر صدیقی در زمین موثر هستند اما  به دلیل شرایطی که به وجود آمد صدیقی نتوانست بازی کند،بقیه بازیکنان هم سعی کردند جای او را در زمین پر کنند و امتیاز آوری کنند.
حسین زاده درباره بازیکن خارجی مهرام ،سندی سبولار ادامه داد: سندی هم بعد از مصدومیتی که داشت به نظرم خوب ظاهر شد و 12 امتیاز کسب کرد.در کل می توانستیم پیروز این دیدار باشیم اما بدشانسی آوردیم و بازی را به نفتی ها واگذار کردیم.

 

 

کلمات کلیدی : مهرام , لیگ برتر بسکتبال , حامد حسین زاده