در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


بازیکن سابق مهرام امروز رو در روی تیم ملی ایران

  • تعداد بازدید :623

 

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام، تیم ملی بسکتبال ایران به راحتی و با نتیجه 47 -77 هند را پشت سر گذاشت تا امروز در مرحله نیمه نهایی راس ساعت 18:30 به مصاف اردن برود. سرمربی تیم اردن سم داگلاس بازیکن سابق تیم مهرام است که سال 93 با مهرامی ها مدال طلای رقابت های غرب آسیا را بر گردن انداخت.

تیم ملی بسکتبال کشورمان عصر جمعه هم زمان با برگزاری دربی فوتبال پایتخت در سالن آزادی به مصاف تیم هند رفت و در حالیکه کار دشواری مقابل این تیم نداشت توانست به راحتی و با اختلاف 30 امتیاز هند را نیز مانند سایر رقیبان از پیش رو بردارد.

*سرسختی هندی ها در نیمه نخست

هندی ها در نیمه نخست این دیدار بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتند و حتی اجازه ندادند که ستاره های بسکتبال ایران به راحتی در زیر سبد امتیاز کسب کنند. آنها با تلاش و سرسختی در کوارتر نخست در مقابل 18 امتیاز ایران 14 امتیاز کسب نمودند و در کوارتر دوم نیز ایرانی ها را برای ایجاد اختلاف امتیاز به زحمت انداختند تا در نهایت تیم ایران با برتری 31 – 38  نیمه اول را به اتمام برساند.

*برتری 30 امتیازی ایران

در کوارتر سوم ملی پوشان کشورمان با حمله های پی در پی امان هندی ها را بریدند و حامد حدادی یک تنه مسئولیت کسب امتیاز و حفاظت از سبد ایران را برعهده گرفته بود تا این کوارتر 2 – 26 و تنها با یک اقدام موفق هندی ها به پایان برسد.

در کوارتر چهارم درک بائرمن سرمربی آلمانی تیم کشورمان با اختلاف امتیازی ایجاد شده در کوارتر سوم به بازیکنان نیمکت فرصت بازی داد و وحید دلیرزهان، میثم میرزایی، روزبه ارغوان و عدنان دورقی بازیکنانی بودند که در این کوارتر فرصت بیشتری برای ارائه توانایی های خود پیدا کردند و با عملکرد خوب این بازیکنان، تیم ایران با نتیجه 77 – 48 پیروز شد و امروز در مرحله نیمه نهایی به مصاف تیم اردن می رود.

*مصاف اردن و ایران در نیمه نهایی

تیم ملی ایران امروز در مرحله نیمه نهایی به مصاف اردن می رود. تیم اردن که تنها در بازی نخست خود مقابل چین شکست خورد، سایر بازیها را مقتدرانه پیروز شده است. سم داگلاس سرمربی تیم ملی اردن، بازیکن سابق مهرام است که در مسابقات قهرمانی غرب آسیا در سال 93 با پیراهن مهرام مدال طلا را برگردن انداخت، وی اکنون به عنوان سرمربی باید مقابل هم تیمی های سابق خود همچون حامد حدادی، اوشین ساهاکیان، فرید اصلانی و سجاد مشایخی بازیکنانش را در زمین هدایت کند. دیدار دو تیم ایران و اردن امروز 95/06/27 ساعت 18:30 در تالار 12000 نفری آزادی برگزار می گردد.

انتهای خبر/

کلمات کلیدی : مهرام , بسکتبال , نتیجه , کوارتر