در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


برتری قاطعانه مهرام زیتون

  • تعداد بازدید :585

به گزارش مؤسسه ورزشی، تیم نونهالان مهرام زیتون روز پنج شنبه از سری مسابقات دسته دوم استان تهران به مصاف تیم نوشت افزار کنکو رفت و با نتیجه 22 – 53  به برتری رسید.

شاگردان امیر لباف نژاد در پنجمین دیدار خود در مسابقات دسته دوم نونهالان استان تهران به مصاف تیم کنکو رفتند و از کوارتر نخست تا پایان برتری خود را حفظ کرده و با نتیجه 22 – 53 پیروز شدند.

نونهالان مهرام زیتون در دیدار مقابل کنکو کم اشتباه و مصمم ظاهر شدند و با نفوذ به زیر حلقه حریف و ارائه کار تیمی نیمه اول این دیدار را با نتیجه 13 – 21 به سود خود به پایان رساندند. مهرامی ها که یک سر و گردن از حریف خود قد بلندتر و قدرتمندتر بودند در نیمه دوم نیز عملکرد خوب خود را ادامه دادi و با پاس کاری های زیبا و توپ ربایی از بازیکنان تیم کنکو بر امتیازات خود اضافه می کردند. این دیدار در نهایت با نتیجه 22 – 53 به سود زیتونی ها به پایان رسید.

در دیگر دیدار این هفته نونهالان، روز چهارشنبه مهرام اوژن به مصاف تیم پارسین رفت و با نتیجه 49 – 35 به برتری رسید. تا همچنان تیم های مهرام از قدرت های بلامنازع مسابقات نونهالان دسته دوم استان تهران به حساب آیند.

انتهای خبر/