در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


برد شیرین مهرام برابر یس آل گرگان

  • تعداد بازدید :529

در هفته سیزدهم لیگ برتر بسکتبال ،تیم مهرام تهران موفق شد یس آل گرگان را در خانه خود در هم کوبد.

به گزارش روابط عمومی مهرام،تیم مهرام تهران درهفته سیزدهم لیگ برتر بسکتبال موفق شد با نتیجه 101 بر 55 یس آل گرگان را در تالار آزادی شکست دهد، بنابراین سومین برد متوالی مهرام در دور برگشت در کارنامه لیگ برتر به ثبت رسید.

مهرامی ها،بازی را خوب آغاز نکردند و کوارتر نخست را با اختلاف 3 امتیاز به حریف خود واگذار کردند اما در کوارتر دوم اختلاف امتیازات به یک باره زیاد شد و در نهایت موفق شدند نیمه اول را با نتیجه 43 بر 23 از آن خود کنند.

در نیمه دوم با ضد حمله ها و دفاع خوب اختلاف امتیازات را افزایش دادند.  در کوارتر چهارم،مصطفی هاشمی از جوان تر های تیمش همچون احسان صمدی ،امیرحسین خندان پور،بهشاد عرب زاده وامیرحسین رضایی فر، استفاده کرد که در نهایت این بازیکنان،مهرام را صدتایی کردند.البته حرکات نمایشی این بازیکنان هم در زمین دور از چشم نبود که موجب خوشحالی هواداران شد.
 


احسان صمدی درباره این دیدار گفت: متاسفانه کوارتر اول را با اختلاف 3 امتیاز واگذار کردیم اما رفته رفته نبض بازی را در دست گرفتیم و اختلاف امتیازات را زیاد کردیم.

صمدی ادامه داد: در این دیدار همه بازی کردند و امتیاز آوردند،در کوارتر چهارم هم آقای هاشمی از جوان ترهای تیم استفاده کردند که خوشبخانه توانستیم جواب اعتمادشان را در زمین بدهیم و نه تنها اختلاف را کم نکردیم بلکه زیاد هم کردیم و به 100 رساندیم.

وی درباره تیم یس آل گرگان گفت: تیم یس آل هم تیم خوبی است و نباید این تیم را دست کم می گرفتیم زیرا که تیم نیروی زمینی را شکست داده بود.این تیم هم همانند مهرام بازیکن های جوانی دارد و از بسکتبالیست های خارجی خوبی برخوردار است اما در نهایت ما با بازیکن های ایرانی این تیم را با اختلاف زیاد شکست دادیم.

کلمات کلیدی : لیگ برتر بسکتبال , مهرام تهران , یس آل گرگان , احسان صمدی , مصطفی هاشمی