در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


تلاش برای صعود به مرحله پلی آف

  • تعداد بازدید :776

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام، دو تیم مهرام زیتون و مهرام اوژن از سری مسابقات مینی بسکتبال دسته دوم استان تهران به مصاف یکدیگر می روند. این دیدار روز سه شنبه 95/06/16 ساعت 17:00 در ورزشگاه حیدرنیا برگزار می گردد.

دور مقدماتی لیگ مینی بسکتبال دسته دوم استان تهران با حضور 36 تیم برگزار گردید و دو تیم مهرام زیتون و مهرام اوژن موفق شدند با عملکرد خوب خود از رقیبان پیشی بگیرند و به دور دوم صعود کنند. در دور دوم مرحله مقدماتی 12 تیم در قالب دو گروه شش تیمی به رقابت پرداختند که بر اساس قرعه کشی انجام شده، مهرام زیتون و مهرام اوژن در گروه H با یکدیگر همگروه هستند.  تیم مهرام زیتون از سه دیدار انجام شده در دور دوم صاحب دو برد و یک باخت است و تیم مهرام اوژن دو باخت و یک برد را در کارنامه خود دارد. از این حیث پیروزی در این دیدار برای اوژنی ها از اهمیت زیادی برخوردار است و از سوی دیگر تیم مینی مهرام زیتون برای قرارگرفتن در صدر جدول این گروه به این پیروزی احتیاج دارد.

پس از انجام دیدارهای  روز سه شنبه  تنها یک روز دیگر در این مرحله باقی می ماند تا تکلیف تیم های صعود کننده به دور بعد مشخص شود. در دیدارهای پایانی مهرام اوژن با سایرس به رقابت می پردازد و مهرام زیتون به مصاف باتیس می رود.

انتهای خبر/