در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


تکرار نتیجه دور رفت برای مهرامی ها

  • تعداد بازدید :682

 

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام، دیدار دو تیم مهرام و شهرری در دور برگشت مسابقات مینی بسکتبال دسته یک استان تهران به سود مهرام و با تکرار نتیجه دور رفت به پایان رسید.

روز شنبه 95/06/06 تیم مینی دسته یک مهرام به مصاف تیم شهرری رفت و توانست بار دیگر این تیم را با نتیجه 18 – 48 شکست دهد و پیروزی دیگری را به نام خود به ثبت برساند. لازم به ذکر است مهرامی ها در دور رفت نیز با این تیم به رقابت پرداختند و با همین نتیجه تیم شهرری را شکست دادند. در کوارتر نخست این دیدار بازیکنان مهرام توانستند با نتیجه 3 – 8 برتری خود را از همان ابتدای دیدار به حریف نشان دهند. سپس شاگردان علی حسن پور در کوارتر دوم اختلاف امتیازی را افزایش دادند و با نتیجه 7 – 22 به رختکن رفتند. در کوارتر سوم نیز بازیکنان شهرری چیزی برای ارائه در زمین نداشتند و این کوارتر نیز با برتری بی چون و چرای مهرامی ها و با نتیجه 11 – 32 به پایان رسید تا در نهایت و در پایان کوارتر چهارم مینی بسکتبالیستهای تیم مهرام 14 – 48 و با تکرار نتیجه دور رفت پیروز این میدان باشند.

مسابقات مینی بسکتبال دسته یک باشگاه های استان تهران پس از 11 روز تعطیلی از 17 شهریور پیگیری خواهد شد و تیم مهرام در مهمترین دیدار خود به مصاف تیم کاله خواهد رفت.

انتهای خبر/

کلمات کلیدی : مینی , نتیجه , کوارتر