در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


تیم مینی مهرام مغلوب اسلامشهر شد

  • تعداد بازدید :826

 

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام، تیم مینی بسکتبال مهرام در آخرین دیدار در مرحله رفت لیگ مینی بسکتبال استان تهران به مصاف تیم اسلامشهر رفت و با نتیجه 37 – 48 مغلوب این تیم شد.

تیم مینی مهرام در دیدار روز یکشنبه 95/05/03 در آخرین دیدار دور رفت مسابقات به رقابت با تیم اسلامشهر پرداخت و با نتیجه 37 – 48 ناکامی دیگری را برای خود به ثبت رساند. کوارتر اول این دیدار با بازی خوب مهرامی ها همراه بود و بازیکنان مهرام این کوارتر را با نتیجه 7 – 9 به پایان رساندند. کوارتر دوم درحالیکه بازی پایاپای پیش می رفت، تیم اسلامشهر با چند پرتاب موفق و با نتیجه 17 – 23 این نیمه را به سود خود به پایان رساند. در کوارتر سوم اختلاف شش امتیازی به قوت خود باقی ماند و هر پرتاب در این سوی زمین پاسخی در آنسوی زمین داشت. این کوارتر نیز 23 – 29 به پایان رسید. در کوارتر چهارم شاهد بازی زیبایی از سوی بازیکنان مهرام بودیم با این حال و با تلاش یاران علی حسن پور شانس پیروزی از آن مهرامی ها نشد و این دیدار با نتیجه 37 – 48 به سود اسلامشهر به پایان رسید.

دور برگشت لیگ مینی بسکتبال استان تهران پس از 17 روز استراحت و از روز 20 مرداد 1395 آغاز می شود. تیم مینی دسته یک مهرام در نخستین دیدار خود به مصاف شهر ری خواهد رفت.لازم به ذکر است در دور رفت این دوره از مسابقات مهرام توانست با نتیجه 14 – 48 این تیم را شکست دهد.

انتهای خبر/

کلمات کلیدی : مهرام , کوارتر , لیگ , مینی , بسکتبال