در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


جشنواره ای برای آینده بسکتبال ایران BFF

  • تعداد بازدید :1805

به گزارش سایت باشگاه فرهنگی ورزشی مهرام،پس از سال ها فرمانروایی نسل طلایی بسکتبال ایران بر فراز قله های مرتفع آسیا اکنون زمان آن فرا رسیده که با پرورش نسل آینده بسکتبال کشورمان راه ستاره های آسمان خراش ایران را ادامه دهیم. به امید آنکه در آینده ای نه چندان دور نام بسکتبال ما نه تنها در آسیا بلکه در عرصه های جهانی طنین انداز شود.

از آنجایی که صرفا تمرین های مداوم حتی با جدیدترین متدهای روز دنیا به تنهایی برای پرورش استعدادها کافی نیست،باشگاه مهرام و مدرسه بسکتبال آتشی با حمایت فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران و هیئت بسکتبال استان تهران در طرحی نو و با هدف تحول در بسکتبال پایه اقدام به برگزاری لیگی تحت عنوان "بسکتبال برای آینده  (Basketball For Future) " با نام اختصاری  BFFنموده اند.برد و باخت و قهرمانی در این برنامه به عنوان هدف تعریف نشده اند بلکه پرورش استعدادها و آمادگی بازیکنان برای آینده بسکتبال ایران است که اهمیت به سزایی دارد.به همین منظور لیگ BFF به گونه ای طراحی شده که بیش از 270 بازیکن در قالب هجده تیم،فرصت درخشش در زمین بازی را داشته باشند و با غلبه بر ترس،ایجاد حس رقابت،کار تیمی،تسلیم ناپذیری و عکس العمل سریع،برای پیروزی در میادین بزرگ و واقعی آماده شوند.

BFF  در برنامه ای همسو با کشورهای صاحب  سبک بسکتبال دنیا در سه رده سنی زیر برگزار می شود:

 

 

 BFFبا قوانین متفاوت و ضوابط خاص برنامه ریزی شده است و در هر رده سنی شش تیم در اولین دوره مسابقات حضور خواهند داشت که در مجموع 18 تیم با هم به رقابت می پردازند.

افتتاحیه رسمی لیگ BFF روز پنج شنبه،هشتم بهمن ماه سال جاری با حضور جناب آقای محمود مشحون رئیس محترم فدراسیون،مهندس امیر محمد گنجی مدیرعامل باشگاه مهرام،عنایت الله آتشی بنیان گذار مدرسه بسکتبال آتشی و در جمع پیشکسوتان،افتخارآفرینان وخبرنگاران میهن عزیزمان در سالن بسکتبال آزادی برگزار خواهد شد.

به امید آنکه این گام سرآغازی برای افتخارآفرینی هرچه بیشتر آینده بسکتبال این مرز و بوم باشد.