در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


حریف مهرام زیتون تنها یک کوارتر تاب آورد؛ مهرام اوژن با بدشانسی شکست خورد

  • تعداد بازدید :746

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام، روز یکشنبه 95/06/14 دو تیم مینی مهرام زیتون و مهرام اوژن به مصاف یکدیگر رفتند و مهرام زیتون با اقتدار و با نتیجه 45 – 65 مقابل کاله به پیروزی رسید و تیم مهرام اوژن در کمال ناباوری و با نتیجه دور از ذهن 31 – 61 مقابل پاس قوامین شکست خورد.

مسابقات مینی بسکتبال دسته دوم استان تهران روز یکشنبه 95/06/14 با شش دیدار پیگیری شد و در دو دیدار نخست دو تیم از کانونهای مهرام به مصاف حریفان رفتند.

در دیدار اول تیم مینی مهرام زیتون به مصاف کاله منطقه 5 رفت و با برتری قاطعانه در هر کوارتر توانست در نهایت با نتیجه 45 – 65 پیروز شود. شاگردان امیر لباف در کوارتر نخست این دیدار اختلاف امتیازی را به 10 رساندند و با نتیجه 13 – 23 تیم حریف را راهی نیمکت کردند. بازیکنان تیم کاله در کوارتر دوم این دیدار از تمام توان خود استفاده کردند و موفق شدند این کوارتر را پایاپای با زیتونی ها پیش روند. نتیجه برابر 13 -13 در این کوارتر باعث شد تا نیمه اول این دیدار با همان 10 اختلاف امتیاز و 26 – 36 به پایان برسد. در کوارتر سوم فشار دفاعی بازیکنان مهرام دست حریف را برای امتیازگیری بسته بود و مهرامی ها با ریباند و ضد حمله ها توانستند در مقابل 6 امتیاز کاله 13 امتیاز کسب کنند و این کوارتر را با نتیجه 49 – 32 به پایان برسانند.کوارتر چهارم نیز توپ و میدان از آن مینی بسکتبالیست های مهرام بود و سرخپوشان مهرامی با همکاری و هماهنگی و با نتیجه 45 – 65 موفق به کسب پیروزی در این دیدار شدند.

در مسابقه دوم مهرام اوژن و پاس قوامین با یکدیگر به رقابت پرداختند. تیم مینی مهرام اوژن که در طول رقابت های این دوره از مسابقات عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشته بود، در این دیدار نتوانست خواسته ها و توقعات را برآورده کند و در کمال ناباوری و نتیجه ای دور از ذهن این دیدار را 31 – 61 به حریف واگذار کرد. لازم به ذکر است تیم مینی مهرام اوژن درحالی با حریف به رقابت پرداخت که یکی از بازیکنان خود را در اختیار نداشت و دیگر بازیکن اوژن که نقش بسیار پررنگی در پیروزی ها دارد در کوارتر اول این دیدار مصدوم شد و از ادامه شرکت در این رقابت بازماند.

روز سه شنبه 95/06/16 دو تیم مهرام اوژن و مهرام زیتون باید با مصاف یکدیگر بروند. این دیدار ساعت 17:00 در ورزشگاه حیدرنیا برگزار می گردد.

انتهای خبر/