در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


خلیج فارس هم حریف مهرام نشد

  • تعداد بازدید :976

 

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام ،دیدار دوم مهرام در لیگ جوانان استان تهران عصر دیروز 94/12/09 مقابل تیم خلیج فارس برگزار شد.در این دیدار تمامی بازیکنان مهرام به میدان رفتند و توانستند با یک بازی خوب و روان و با نتیجه 44 – 55 بازی دوم خود را نیز با پیروزی پشت سر بگذارند.

این بازی در کوارتر اول یکطرفه و به سود مهرام بود.در اواسط این کوارتر یک توپ ربایی زیبا از مصطفی مهدیزاده و کسب یازدهمین امتیاز مقابل 4 امتیاز خلیج فارس بازی را به هیجان آورد. دقیقه ای بعد سه امتیازی متین میرصادقی و سپس اسلم دانک مهدیزاده کار را تمام کرد و کوارتر اول با نتیجه 11 – 21 به پایان رسید.در کوارتر دوم علی حسن پور ترکیب جدیدی را به میدان فرستاد و محمدرضا تقی لو با یک سه امتیازی زیبا کار خود را در این کوارتر آغاز کرد.بازی در نیمه اول با نتیجه 26 _ 35 به سود سرخپوشان مهرام به پایان رسید.

نیمه دوم نیز امتیاز آفرینی مهرام ی ها ادامه داشت.علیرضا زینال زاده،علیرضا شاکر دنیوی،البرز حسن زاده،ایمان قدسی، مهدی روحی و سایر بازیکنان دست به حمله های سرعتی زدند و با کسب امتیاز حریف را از رسیدن به پیروزی بازداشتند.این دیدار در نهایت با نتیجه 44 – 55 به سود مهرام به پایان رسید. دیدار سوم مهرام در لیگ جوانان باشگاه های استان تهران متعاقبا اعلام می گردد.

کلمات کلیدی : مهرام , لیگ , نتیجه