در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


دهمین برد مهرام تهران در خانه

  • تعداد بازدید :230

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام ،در هفته هفدهم لیگ برتر بسکتبال ،تیم مهرام تهران در تالار آزادی به مصاف شهرداری گرگان رفت و موفق شد با حساب کار 75 بر 72 برابر مهمان خود به برتری برسد.

این دیدار از نخستین دقیقه بازی پایاپای پیگیری شد و تیم مهرام تنها در کوارتر نخست، برتر از حریف خود بود و سایر کوارترها را واگذار کرد. در یک دقیقه پایانی بازی،
امتیازات دو تیم  برابر شد و در نهایت شاگردان هاشمی با زدن پنالتی های پی در پی پیروز این دیدار شدند.

امیر صدیقی بازیکن تیم مهرام درباره این دیدار به خبرنگار اختصاصی مهرام گفت: بازی خوبی برابر شهرداری گرگان انجام ندادیم،تمام شوت های گرگانی ها به ثمر نشست اما ما هرچی شوت می زدیم گل نمی شد در واقع توپ و حلقه با ما یار نبود.

صدیقی افزود: تیم شهرداری گرگان تنها دو برد داشته است، برایمان خیلی زشت بود که برابر این تیم ضعیف در آزادی ببازیم، بنابراین در کوارتر چهارم به خودمان آمدیم و بازی را پس گرفتیم.

وی درباره داوری این دیدارادامه داد: درباره داوری این دیدار نمی خواهم صحبت کنم اما شهرداری گرگان که اینقدرراجع به داوری حرف می زند،اگر فیلم بازی را ببیند متوجه می شود، همان قدر که داوری برای آنها بد بوده،برای ما نیز بد بوده است.

بازیکن تیم مهرام افزود: تمام بازیکنان در این دیدار زحمت کشیدند و با تمام قوا بازی کردند، در این دیدار قصد داشتیم تمام صحبت های آقای هاشمی را در زمین انجام دهیم،این دیدار می توانست قشنگ تر از اینها باشد اما ما در چاله ایی افتاده بودیم که آخرسر توانستیم نجات پیدا کنیم و پیروز شویم.فکر می کنم آقای گنجی هم از این بازی لذت نبردند زیرا بلافاصله بعد از بازی رفتند،امیدوارم بازی های بعدی جبران کنیم و بازی های خوبی ارائه دهیم.

صدیقی درباره مرحله پلی آف گفت: تمام تمرکزمان روی بازی های پلی آف است،سعی داریم تا شروع این دور به اوج آمادگی و پختگی برسیم و بهترین ها را ارائه دهیم.باشگاه مهرام تا امروز پشتمان بوده امیدوارم همچنان ما را حمایت کند تا بهترین نتیجه را در مرحله پلی آف کسب کنیم.

کلمات کلیدی : مهرام , لیگ برتر بسکتبال , شهرداری گرگان , امیر صدیقی