در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


دور برگشت مرحله اول لیگ جوانان باشگاه های کشور

  • تعداد بازدید :409

آرزومندی: نگاهمان به آینده باشگاه مهرام است

به گزارش روابط عمومی مهرام،دور برگشت مرحله اول لیگ جوانان باشگاه های کشور به میزبانی شهررضا به پایان رسید و تیم مهرام در هر سه بازی موفق شد حریفان خود را در هم کوبد.
پیش از این، دور رفت هم به میزبانی تهران برگزار شد و شاگردان آرزومندی موفق شدند حریفان خود را از پیش رو بردارند.

علی آرزومندی،سرمربی تیم جوانان در مصاحبه کوتاهی درباره این دیدارها گفت: دور برگشت مرحله اول لیگ جوانان باشگاه های کشور در شهررضا به پایان رسید و ما موفق شدیم هر سه بازی را همانند دور رفت از آن خود کنیم.تیم جوانان مهرام هیچ گاه به دنبال عدد وامتیاز نبوده، در واقع هدف اصلی ما این است که از تمام توان و 12 نفرمان استفاده کنیم و بیشتر به فکر آینده باشگاه مهرام و بسکتبال هستیم.

آرزومندی افزود: در تیممان بازیکن با قد نزدیک دو متر داریم که باید در پست داخلی بازی کند و به هیچ وجه توانایی در پست بیرونی ندارد اما با اصرار ما در پست بیرونی بازی می کند که به درد آینده بخورد.شاید در مراحل بعدی به مشکل بربخوریم اما همان طور که گفتم ما نگاهمان به دو،سه سال آینده باشگاه مهرام است.

وی ادامه داد: در تیم جوانان کل کشور، بازیکن بالای دو متر نداریم که این ضعف بسکتبال ما است،به همین دلیل باید بگردیم دنبال بازیکنانی که فکر می کنیم در سن 17 یا 18 سالگیشان بالای 2 مترو 10 می شوند.

آرزومندی در پایان درباره باشگاه مهرام گفت: همیشه سعی کردیم بهترین باشیم و بازیکنانی را انتخاب کنیم که شانس بیشتری برای آینده باشگاه و بسکتبال دارند،نه بازیکنانی که در حال حاضر ستاره هستند، ما دنبال نتیجه نیستیم، هرچند که نتیجه هم می گیریم در واقع باشگاه مهرام،برای آینده استعدادیابی می کند.