در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


دومین برد مهرام برابر دانشگاه آزاد به ثبت رسید

  • تعداد بازدید :392

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام، بازی دوم مرحله پلی آف سوپر لیگ کشوربا برد مهرام تهران برابر دانشگاه آزاد به پایان رسید. در حال حاضر تیم مهرام تهران 2-0 از دانشگاه آزاد جلو است و تنها به یک برد دیگر نیاز دارد تا راهی مرحله نیمه نهایی شود.

مصطفی هاشمی ،نوید رضایی فر و سندی سبولار پس از پیروزی در دیدار دوم، در مصاحبه ای کوتاه به خبرنگار اختصاصی مهرام اظهار کردند:

مصطفی هاشمی :بازی سختی برابر دانشگاه آزاد داشتیم و تیم مقابل ما را تحت فشار قرار داد و در طول بازی از تمام پتانسیلش استفاده کرد.ما هم خیلی سعی کردیم که شیک و قشنگ بازی کنیم اما برابر بعضی تیم ها مجبوریم جور دیگری بازی کنیم. در کل دانشگاه آزاد ،تیم شایسته ایی است و باید نهایت احترام را به آنها گذاشت.

نوید رضایی فر : بازی خوبی برابر دانشگاه آزاد انجام دادیم، تمام سعیمان را کردیم که نسبت به بازی اول شروع خوبی داشته باشیم بنابراین با تمرکز بالاتری بازی کردیم. دیدارر بعدی هم که روز پنج شنبه است و با ریکاوری و تمرین خوب میتوانیم پیروز شویم و و با نتیجه 3 بر 0 راهی مرحله نیمه نهایی شویم.

سندی سبولار: در حال حاضر، ما 2-0 از دانشگاه آزاد جلو هستیم و تنها  یک برد دیگر نیاز داریم. میدانیم که خیلی سخت است ،آنها تیم جنگنده ایی هستند و خیلی سوئیچ می کنند.فکر می کنم ما دفاع بهتری را انجام می دهیم و باید در حمله باهوش تر باشیم تا پیروز شویم.

کلمات کلیدی : مهرام تهران , دانشگاه آزاد , پلی آف , مصطفی هاشمی , نوید رضایی فر