در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


دیدار مدعیان قهرمانی در آبادان

  • تعداد بازدید :261

تیم مهرام تهران در هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال مهمان نفت آبادان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی مهرام، تیم مهرام تهران در هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال به مصاف نفت آبادان خواهد رفت، تیم نفت آبادان در مقایسه با مهرام یک باخت بیشتر در کارنامه خود دارد.این دیدار یکی از حساس ترین و همچنین سرنوشت ساز ترین دیدارهای هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال به شمار می رود.

نفت آبادان برابر شهرداری تبریز و پتروشیمی بندرامام دو بار باخت داده  و مهرام هم تاکنون برابر تیم های پتروشیمی بندرامام،نیروی زمینی و نفت آبادان بازی خود را واگذار کرده است.
 
کیوان ریاعی درباره دیدار با نفت آبادان گفت:
باختی که در ابتدای فصل به نیروی زمینی دادیم، شرایط  جدول را جوری کرده که به این برد نیاز داریم . بازیکن خارجیمان مصدوم است و شاید به این بازی برسد اما اگر هم نرسد مشکلی پیش نمی آید زیرا که ما تیم کاملی هستیم و بدون یار خارجی هم همانند دیدار قبلی(بازی با یس آل گرگان) خوب بازی می کنیم.

ریاعی ادامه داد: در همه پست ها بازیکن داریم ونیمکتمان کامل و پرانرژی  است ، خداروشکر تا الان خوب پیش رفتیم البته به جز باختی که برابر نیروی زمینی داشتیم بقیه بازی ها باب میلمان بوده است. صد درصد برای پیروزی  به میدان می رویم زیرا که برد برابر این تیم حیاتی است.

ریاعی درباره بازی با نفت آبادان در دوررفت افزود: هر بازی اتفاقات و مسائل خاص خودش را دارد، در بازی نخستی که در دوررفت با نفت آبادان داشتیم،خوب بازی نکردیم در واقع روز خوب ما نبود و برعکس روز رویایی برای آنها بود و تمام شوت هایشان گل می شد. در اواخر کوارتر سوم به خودمان آمدیم و بازی را در دست گرفتیم،اگر 3 دقیقه دیگر بازی ادامه داشت حتما برابر نفت آبادان به پیروزی می رسیدیم.

ریاعی در پایان درباره تیم مهرام گفت: تیم مهرام،تیمی همدلی است و از بسکتبال هم  در تمرینات وهم در بازی ها لذت می بریم و از تمام توانمان در بازی ها استفاده می کنیم که بهترین باشیم. همه بازیکنان در مهرام روند رو به رشدی دارند که این موضوع به ما در ادامه لیگ  کمک می کند. امیدوارم این بازی را ببریم تا  نشان دهیم که خیلی حرفا برای گفتن داریم.

کلمات کلیدی : مهرام تهران , لیگ برتر بسکتبال , نفت آبادان , کیوان ریاعی