در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


رقابت نزدیک مهرام زیتون و میکرو بسکتبال مهرام اسلامشهر

  • تعداد بازدید :1005

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام ، دو تیم مهرام زیتون و میکرو بسکتبال مهرام اسلامشهر در دور دوم مرحله مقدماتی مسابقات مینی بسکتبال استان تهران به مصاف یکدیگر رفتند و تیم مهرام زیتون توانست با نتیجه 37 بر 33 در این دیدار به برتری برسد.

دیدار دو تیم تیم مهرام زیتون و میکرو بسکتبال مهرام اسلامشهر دیروز 95/05/20 در ورزشگاه حیدرنیا برگزار شد و دو تیم مهرام ی بازی نزدیکی را به نمایش گذاشتند. تیم میکرو بسکتبال مهرام اسلامشهر شروع خوبی در کوارتر نخست این دیدار نداشت و در مقابل 11 امتیاز مهرام زیتون تنها 2 امتیاز کسب کرد .

در کوارتر دوم هر دو تیم با نتیجه یکسان  9 بر 9 این کوارتر را به پایان رساندند. در کوارتر سوم  هردو تیم به شناخت کافی از یکدیگر رسیده بودند و با پیش بینی نقشه های تیم مقابل مانع امتیازگیری در زیر سبد می شدند. با این حال تیم میکرو بسکتبال اسلامشهر با تلاش بازیکنانش توانست برتری در این کوارتر را از آن خود کند و با اختلاف یک امتیاز و نتیجه 12 – 11 این کوارتر را به سود خود به ثبت برساند. در کوارتر چهارم هردو تیم سایه به سایه یکدیگر پیش می رفتند . در پایان این مسابقه،  با نتیجه 37 بر 33 به سود زیتون ی ها به ثبت رسید.

در ادامه مسابقات مینی امروز ساعت 15:00 در سالن حیدر نیا ، میکرو بسکتبال مهرام اسلامهر به مصاف آینده سازان کاله شهریار میرود و همچنین در گروه E  مهرام اسلامشهر در ساعت 18:00 مقابل پاشادوستان بازی خواهد کرد.

روابط عمومی باشگاه مهرام

کلمات کلیدی : مهرام , زیتون , مسابقات , دیدار