در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


رقــابـت میــلیــمتــری مــهرام زیتـون و مــهرام اوژن

  • تعداد بازدید :1663

 

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام، دو تیم مهرام اوژن و مهرام زیتون در دور دوم مرحله مقدماتی به مصاف یکدیگر رفتند و تیم مهرام زیتون توانست با حداقل اختلاف امتیازی و با نتیجه 37 – 38 در این دیدار به برتری برسد و در جایگاه دوم گروه H قرار گیرد.

دیدار دو تیم مهرام زیتون و مهرام اوژن دیروز 95/06/16 در ورزشگاه حیدرنیا برگزار شد و دو تیم مهرامی بازی نزدیک و نفسگیری را به نمایش گذاشتند. تیم مینی مهرام اوژن شروع خوبی در کوارتر نخست این دیدار نداشت و در مقابل 13 امتیاز مهرام زیتون تنها 4 امتیاز کسب کرد و شاید بتوان دلیل باخت اوژنی ها در این دیدار را همان کوارتر اول دانست.

تیم مهرام زیتون برخلاف بازی خوبش در کوارتر اول، در کوارتر دوم موفق به نفوذ در زیر حلقه نبود و مهرام اوژن توانست با کسب 12 امتیاز در این کوارتر  اختلاف امتیازی را کاهش دهد و نیمه اول با نتیجه 16 – 18 به سود زیتونی ها به پایان رسید. در کوارتر سوم  هردو تیم به شناخت کافی از یکدیگر رسیده بودند و با پیش بینی نقشه های تیم مقابل مانع امتیازگیری در زیر سبد می شدند. با این حال تیم مهرام اوژن با تلاش بازیکنانش توانست برتری در این کوارتر را از آن خود کند و با اختلاف یک امتیاز و نتیجه 31 – 32 این کوارتر را به سود خود به ثبت برساند. در کوارتر چهارم هردو تیم سایه به سایه یکدیگر پیش می رفتند و ترس از شکست در  چهره مربیان مشخص بود. در لحظات پایانی این مسابقه درحالی که هیچکس نمی توانست برنده این دیدار را مشخص کند، یکی از بازیکنان تیم زیتون با هوشیاری و ذکاوت از بازیکن مهرام اوژن خطا گرفت و با پرتابهای آزاد خود توانست نتیجه پایانی این دیدار را 37 – 38 به سود زیتونی ها به ثبت برساند تا مهرام زیتون با این برد ناپلئونی در جایگاه دوم گروه خود قرار گیرد و خیالش از بابت صعود به مرحله پلی آف آسوده گردد. اما تیم مینی مهرام اوژن برای صعود به مرحله بعد به پیروزی در دیدار پایانی مرحله مقدماتی احتیاج دارد تا بعنوان تیم چهارم گروه خود را برای رقابت در مرحله جدید آماده کند.

انتهای خبر/