در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


سربازان کوچک مهرام به مصاف حریفان می روند

  • تعداد بازدید :687

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام، دیدار تیم های نونهالان مهرام از سری مسابقات نونهالان دسته دوم استان تهران روز جمعه 95/06/26  برگزار می گردد که در دیدار اول ساعت 9:00  تیم مهرام قدس به مصاف وحدت آریا می رود و از ساعت 10:30 مهرام زیتون با باتیس مهرسام ورامین رقابت خواهد کرد. تیم مهرام اوژن نیز روز شنبه با رقیب سرسخت خود کاله شهرری به رقابت می پردازد.

تیم نونهالان مهرام قدس به رهبری نوید جلوخانی در دیدار هفته گذشته خود توانست به راحتی و با نتیجه 35 – 45 مه هام را پشت سر بگذارد و چهارمین برد خود به دست آورد. تیم مهرام قدس روز جمعه به مصاف تیم وحدت آریا می رود که از 4 دیدار انجام شده صاحب یک پیروزی و سه باخت است. بنابراین نونهالان وحدت آریا تنها برای پیروزی به میدان می آیند و قدسی ها باید با دفاع عالی مانع امتیازگیری حریف شوند و با حمله های موفق برای مهرام امتیاز گیری کنند.

دیدار دو تیم مهرام قدس و وحدت آریا روز جمعه 95/06/26 ساعت 9:00 در ورزشگاه حیدرنیا برگزار می گردد.

تیم مهرام زیتون نیز پس از آنکه تیم نوشت افزار کنکو را با قاطعیت و نتیجه 22 – 53 پشت سر گذاشت در دیداری نه چندان دشوار با باتیس مهرسام ورامین به رقابت می پردازد. تیم نونهالان مهرام زیتون که تنها دو باخت در کارنامه خود دارد با این پیروزی می تواند با اقتدار به دور بعد صعود کند

دیدار مهرام زیتون و باتیس مهرسام ورامین روز جمعه 95/06/26 ساعت 10:30 در ورزشگاه حیدرنیا برگزار می گردد.

روز شنبه تیم مهرام اوژن با کاله شهرری دیدار می کند. کاله شهرری یکی از تیم های پر قدرت این دوره از مسابقات است که تا به حال از هیچ تیمی شکست نخورده و همه رقیبان خود را با اختلاف امتیازی زیاد مغلوب کرده است. تیم مهرام اوژن نیز تنها یک شکست بسیار نزدیک را در کارنامه دارد و تا به اینجای کار در همه دیدارها موفق ظاهر شده است. اوژنی ها می توانند در دیدار روز شنبه با نمایش یک بازی قدرتمندانه اولین شکست تیم کاله شهرری را رقم بزنند.

دیدار دو تیم مهرام اوژن و کاله شهرری روز شنبه 95/06/27 ساعت 15:00 در ورزشگاه حیدرنیا برگزار می گردد.

انتهای خبر/