در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


مهرام محبوب ترین تیم باشگاهی ایران شد

پرافتخارترين هستیم ، پرطرفدارترين ماندیم ، ممنونیم هوادار ...

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : مهرام , بسکتبال , فدراسیون , اینستاگرام , طرفدار , نظرسنجی , شهرداری گرگان , پتروشیمی بندر امام تعداد بازدید :350  | 

مهرام تهران نایب قهرمان سوپر لیگ بسکتبال 1396

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام، لیگ برتر بسکتبال این فصل با قهرمانی شهرداری تبریز و نائب قهرمانی مهرام تهران به پایان رسید.بازی پنجم فینال به میزبانی تبریز برگزار شد و تیم شهرداری تبریز توانست با نتیجه 85 بر 73 مهرام را شکست دهد و برای نخستین بار طعم قهرمانی را بچشد.

ادامه مطلب

تعداد بازدید :573  | 

پایان کش و قوس در تبریز " مهرام به دنبال هشتمین قهرمانی

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام، قهرمان سوپر لیگ این فصل در تهران مشخص نشد و دو تیم مهرام تهران و شهرداری تبریز باید برای پنجمین بار آن هم درسالن توانا تبریز رو در روی هم قرار گیرند.

ادامه مطلب

تعداد بازدید :349  | 

مصاحبه مربیان و بازیکنان مهرام پس از دیدار سوم فینال برابر شهرداری تبریز

مصطفی هاشمی: همه بازی هایی که با شهرداری تبریز انجام می دهیم سخت است،چه آن دو بازی که در تبریز انجام شد و چه بازی که امروز در تهران برگزار کردیم. شهرداری تبریز تیم شایسته ایی است و البته جدال با این تیم بسیار دشوار است. ما در سه بازی برابر آنها بد بودیم و امیدوارم اشتباهی که امروز در دفاع داشتیم در بازی فردا نداشته باشیم و باید بگویم که راه برد تنها دفاع خوب است.


جواد رحمتی پور: همه ما می دانیم که امروز بازی سختی برابر شهرداری تبریز داشتیم.این تیم تمام تلاشش را می کند که ببرد زیرا برای اولین بار است که در این مرحله قرار گرفته است .به هر حال این بازی خیلی برایشان مهم بود چون می توانست شرایطشان را بهتر کند و البته از ابتدا خیلی خوش شانس بودند. ما با اینکه در خانه بازی کردیم توپ هایمان گل نمی شد.همچنین وحید دلیرذهان هم به علت مصدومیت از دست دادیم . امیدوارم در بازی بعدی به خوبی ظاهر شویم و ببریم.


وحید دلیرذهان: بازی خوبی انجام دادیم. از ابتدا هم در دفاع و هم در حمله تمرکز داشتیم و در نهایت توانستیم بر شهرداری تبریز غلبه کنیم.امیدوارم فردا هم،همانند امروز بازی کنیم و پیروز شویم.

آرنت مولتریه : امروز بازی سخت دیگری را داشتیم و همچنین هوادارای خیلی خوبی داشتیم که باعث شد با انرژی بازی و به پیروزی دست پیدا کنیم و همان طوری که امروز توانستیم با بلاک شات ها تسخیرکننده بازی باشیم انشالا فردا هم می توانیم و قهرمانی را در خانه به دست می آوریم.


نوید رضایی فر: بازی خیلی سنگینی بود تمام تلاشمان را کردیم که بازی سوم را ببریم اوایل بازی فشار رویمان زیاد بود و نتوانتسیم عملکرد خوبی داشته باشیم. نیمه دوم فشار از رویمان برداشته شد و توانستیم جبران کنیم و یک اختلافی اواخر بازی بندازیم و در نهایت برنده بازی بشویم. فردا بازی خیلی مهمی پیش رو داریم تمام سعی مان را می کنیم که ببریم و کار را تمام کنیم.


تعداد بازدید :413  | 

مهرام یک گام تا قهرمانی

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام، دیدار سوم فینال سوپر لیگ کشور به میزبانی تالار آزادی پیگیری شد و تیم مهرام تهران موفق شد با حساب کار 94 بر 91 از سد شهرداری تبریز بگذرد و نتیجه را 2 بر 1 به سود خود کند.

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : مهرام تهران , شهرداری تبریز , فینال سوپر لیگ کشور تعداد بازدید :413  |