در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


مهرام در دور برگشت بازی را به گرگان واگذار کرد

تیم بسکتبال مهرام در روز دوشنبه مورخه 7 بهمن ماه در چارچوب هفته بیست و دوم در سالن بسکتبال امام خمینی گرگان به مصاف تیم شهرداری گرگان رفت . تیم شهرداری گرگان که یکی از مدعیان قهرمانی در فصل 98 می باشد در دور رفت در سالن آزادی از مهرام شکست خورد و از همان روز در پی تدارک دیدار برگشت در گرگان بود. در بازی برگشت مهرامی ها از وجود کاپیتان صمد بی بهره بودند و صمد نیکخواه به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر این بازی را از دست داد. بهنام یخچالی که به تازگی به تیم گرگان پیوسته است روز دوشنبه اولین بازی رسمی خود در فصل 98 را تجربه کرد و در این دیدار حساس به کمک گرگانی ها آمد. در این مسابقه تیم شهرداری گرگان که از حمایت و تشویق هواداران خود در خانه نیز بهره مند بود توانست نتیجه را به صود خود رقم بزند و با نتیجه 46-65 پیروز این مسابقه شود.

ادامه مطلب

تعداد بازدید :0  | 

باخت مهرام مقابل پتروشیمی

تیم بسکتبال مهرام تهران روز پنجشنبه مورخه 3 بهمن ماه در تالار آزادی در دور برگشت لیگ برتر بسکتبال میزبان تیم پتروشیمی بندر امام بود. پتروشیمی که در دور رفت از مهرام شکست خورده بود با دستپاچگی بازی را آغاز کرد و تا 5 دقیقه اول تنها توانست 2 امتیاز بدست آورد . مهرامی ها در لاک دفاعی مناسبی فرو رفته بودند و به طور کل راه نفوذ را بر پترو بسته بودند اما ماهشهری ها با بدشانسی در تمامی پرتاب های سه امتیازی و پنالتی های خود نیز ناکام ماندند. کواتر اول و دوم با روال دفاعی مهرام پیش رفت و در خط حمله نیز سبد پتروشیمی از اسپک های امیرحسین خندان و 3 امتیازی های مهراد آتشی در امان نبود و مهرام با 20 اختلاف نیمه اول را به سود خود تمام کرد. در کوارتر سوم پتروشیمی به بازی برگشت و توانست این اختلاف را کم و کمتر کند اما تا 20 ثانیه پایانی همچنان از مهرام عقب بود . در این بازی مصطفی هاشمی کاپیتان مهرام را تا 5 دقیقه آخر وارد زمین نکرد اما در آخرین دقایق تصمیمش عوض شد و صمد نیکخواه وارد زمین شد. اما در پنج دقیقه آخر، بازی به نفع پتروشیمی چرخید و حالا مهرامی ها با اشتباهات و خطاها ی خود موقعیت را برای پتروشیمی فراهم کردند تا اختلاف امتیازشان را به حداقل برسانند. و در نهایت شوت 3 امتیازی رسول مظفری باعث شد تا پترو یک امتیاز جلو بیفتد و با توجه به اینکه خطاهای تیمی هر دو تیم به 5 رسیده بود ، خطای مهرامی ها باعث شد دو پرتاب آزاد نصیب پتروشیمی شود و آنها نیز از این دو پرتاب خود استفاده کردند و اختلاف را به 3 رساندند. و در نهایت بازی با نتیجه 61-64 به نفع پترو به پایان رسید. در

ادامه مطلب

تعداد بازدید :9  | 

شکست مس کرمان در دور برگشت در مقابل مهرام

تیم‌های بسکتبال مهرام تهران و مس کرمان امروز از ساعت ۱۸ در تالار بسکتبال آزادی به مصاف یکدیگر رفتند، شاگردان مصطفی هاشمی که این روز‌ها در رده سوم جدول رده بندی حضور دارند با برد در این بازی قصد داشتند اوضاع خود را بهتر کنند. بازیکنان تیم بسکتبال مهرام آغاز کننده دیدار امروز بودند، صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان تیم ملی بسکتبال کشورمان و باشگاه مهرام در این بازی حاضر نشد و تماشاگر این مسابقه بود. بازی در این کوارتر بسیار جذاب دنبال شد و بازیکنان ۲ تیم نمایش خوبی داشتند، البته مهرامی‌ها در حملات و پرتاب‌های آخر بهتر از حریفشان ظاهر شدند و در نهایت با نتیجه ۱۸ - ۱۱ این کوارتر را به نفع خود به پایان رساندند. بازی در کوارتر دوم نزدیک‌تر دنبال شد و بازیکنان مس نمایش بهتری داشتند و بازی خوبی به نمایش گذاشتند البته در دفاع زیر حلقه و میانه‌های زمین نمی‌توانستند ستارگان حریف را به خوبی کنترل کنند و همین باعث شد تا مهرام با چند حمله سریع و درست جریان بازی را در اختیار بگیرد و با پرتاب‌های خوب ۳ امتیازی از حریفش پیش بیافتد و در نهایت با نتیجه ۱۹ - ۱۵ برنده بازی باشند. شاگردان کسایی پور در این کوارتر بهتر شدند و با بازی خوبشان توانستند فاصله را کمتر کنند، هاشمی مربی مهرام زمانی که اختلاف ۲ تیم در این کوارتر کمتر شد درخواست وقت استراحت فنی داشت، پس از این زمان بازی در دستان مهرام قرار گرفت و این تیم دوباره توانست اختلاف را زیاد کند. اختلاف ۲ تیم رفته رفته بیشتر شد و کار برای مسی‌ها سخت‌تر از قبل شد. حامد سهراب نژاد بازیکن تیم مهرام هم که چند هفته‌ای به دلیل مصدومیت بازی نمی‌کرد در این کوارتر به میدان آمد. این کوارتر در نهایت با نتیجه ۲۵ - ۱۸ به سود مهرام به پاایان رسید تا آن‌ها در مجموع ۶۲ - ۴۴ از حریفشان پیش باشند. برتری مهرامی‌ها که در این بازی تقریبا مسجل شده بود، آن‌ها باز هم به راحتی امتیاز می‌گرفتند و توانستند نمایش قابل قبولی داشته باشند. مصطفی هاشمی هم در این زمان ترجیح داد تا از بازیکنان جوان ترش بهره ببرد. لحظات پایانی بازی البته اعتراض‌های بازیکنان مس کرمان به داور را نیز شاهد بود با این حال نمایش مهرامی‌ها همچنان با بازیکنان جوان شان هم خوب بود و آن‌ها امتیاز‌های خوبی هم می‌گرفتند.

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : بسکتبال , مهرام , تهران , مس کرمان , آزادی , ملی , صمد , مصطفی هاشمی تعداد بازدید :20  | 

نفت آبادان در خانه حریف مهرام نشد

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام ، در ادامه هفته پنجم دور برگشت رقابت های لیگ برتر بسکتبال ایران تیم پالایش نفت آبادان در روز دوشنبه مورخه 23 دی ماه 98 میزبان تیم مهرام تهران بود . این دو تیم که در دور رفت بازی جذاب و پایاپایی را در تهران با برد آبادان پشت سر گذاشتند در حساس ترین مسابقه هفته پنجم دور برگشت در حالی در مقابل یکدیگر قرار گرفتند که برد این مسابقه برای هر دو تیم بسیار مهم بود . در این مسابقه تا کوارتر سوم تیم آبادان برتری را حفظ کرد اما در کوارتر چهارم مهرامی ها در حالی که 6 امتیاز عقب یودند با دو شوت 3 امتیازی صمد اختلاف را به 0 رساندند و در 1 دقیقه پایانی بازی به حد نصاب رسیدن خطای تیمی هر دو تیم مهرام تهران و آبادان هیجان بازی را دو چندان کرد . و در این بین پنجمین خطای تیمی مهرامی ها باعث شد تا ابادان صاحب دو پرتاب ازاد شود و اختلاف را مجددا به 2 برساند. در حالی که 10 ثانیه تا پایان بازی مانده بود همکاری شوکه شوند . این شوک در حالی اتفاق افتاد که مهرام به زمین آبادان حمله کرد یک پاس به صمد پشت خط برای همه این تصور را ایجاد کرد که نقشه همان شوت لحظه آخری صمد در بازی با پترو و گرگان است در حالی که همه ی خط دفاعی در حال دفاع در برابر شوت 3 امتیازی صمد بودند امیرحسین خندان زیر حلقه منتظر پاس صمد بود و با یک دریافت درست و اسپک دو امتیاز به تیمش هدیه کرد و با این حساب باز به تساوی و وقت اضاف کشیده شد . در 5 دقیقه وقت اضافه هم مهرامی ها توانستند به برتری برسند و در نهایت با نتیجه 96-86 پیروز میدان شدند. نتایج کامل هفته هجدهم به شرح زیر است: نفت آبادان 86 – مهرام تهران 93 نیروی زمینی 44– آویژه صنعت پارسا مشهد 53 صنعت مس کرمان 77 - شورا و شهرداری قزوین 71 شهرداری بندرعباس 89 - رعد پدافند هوایی شهرکرد 69 توفارقان آذرشهر 70 – اکسون تهران 73 شهرداری گرگان 82– ذوب آهن اصفهان 44 پتروشیمی بندر امام 75 – شیمیدر قم 73

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : بسکتبال , لیگ برتر , پالایش نفت آبادان , صمد تعداد بازدید :24  | 

برد مهرام تهران در قزوین

درچارچوب هفته چهارم دور برگشت رقابت‌های سوپرلیگ بسکتبال باشگاه‌های کشور، تیم بسکتبال شهرداری قزوین سروز جمعه 20 دی ماه میزبان مهرام تهران بود. این دیدار در پایان با نتیجه ۸۹ به ۷۶ به سود مهرام تهران به پایان رسید. نماینده استان با این شکست، با کسب ۱۹ امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد.

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : بسکتبال , سوپرلیگ , قزوین , مهرام تعداد بازدید :26  |