در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


شاگردان هاشمی گرد و خاک را در ماهشهر دو چندان کردند

  • تعداد بازدید :297

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام، دیدار اول و دوم مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال به میزبانی ماهشهر و تبریز پیگیری شد.دیدار دوم این مرحله در روز پر از گرد و خاک خوزستان انجام شد و مهرامی ها با غلبه بر پتروشیمی این گرد و خاک را دو چندان کردند.

تیم مهرام تهران در دیدار نخست، بازی را برابر پتروشیمی بندرامام با نتیجه 92 بر 75 واگذار کرد اما در دیدار دوم با دفاع و ضدحملات فوق العاده موفق شد با نتیجه 83 بر 77 شاگردان شاهین طبع را شکست دهد و دست پر به تهران بازگردد. در این دیدار جاکوب پولن گارد راس مهرام با 28 امتیاز و تاثیرگذاری 19 بهترین بازیکن زمین شد. در دقایق پایانی بازی نوید رضایی فر با یک پرتاب 3 امتیازی و 2 پرتاب پنالتی این برد را برای مهرام قطعی کرد.


نحوه برگزاری این مسابقات 3 از 5 است و در حال حاضر هر دو تیم 1-1 مساوی هستند و بازی سوم و چهارم این دو تیم چهارشنبه و پنج شنبه(4 و 5 بهمن ماه) در تالار آزادی برگزار خواهد شد و تیم مهرام در صورت این دو برد راهی فینال خواهد شد.
وضعیت تیم شهرداری تبریز و نفت آبادان هم همانند مهرام و پترو است و 1-1 مساوی هستند.دیدار سوم و چهارم این تیم ها هم به میزبانی آبادان برگزار خواهد شد.

کلمات کلیدی : مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال , مهرام تهران , پتروشیمی بندرامام