در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


شیرمردان مهرام دست پترویی ها را از پشت بستند

  • تعداد بازدید :272

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام، دیدار پنجم مرحله  نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال به میزبانی ماهشهر برگزار شد که تیم مهرام با نتیجه 106 بر 94 موفق شد از سد پتروشیمی بندرامام بگذرد و به فینال صعود کند.

دیدار این دو تیم در حضور پرشور تماشاگران خوزستانی برگزار شد. در نیمه اول که موتور مهرامی ها هنوز روشن نشده بود نتوانستند از پس بازیکنان باتجربه پتروشیمی برآیند و نیمه نخست را با نتیجه 48 بر 39  واگذار کردند.

در نیمه دوم تک تک شیرمردان مهرام با دفاع و ضدحملات فوق العاده به پترویی ها نزیک شدند و توانستند از این تیم پر مهره جلو بزنند.کم کم این اختلاف امتیازات دو تیم زیاد شد و در نهایت شاگردان هاشمی  با حساب کار 106 بر 94 موفق به شکست میزبان خود شدند و راهی فینال شدند.

طبق آمار بازیکنان، امتیازات بازیکنان ایرانی مهرام بیشتر از بازیکنان ایرانی پتروشیمی بود و همچنین امتیازات  بازیکنان خارجی پترو از امتیازات مهرام بیشتر بود. این نشان می دهد که بازیکنان ایرانی مهرام و بازیکنان خارجی پترو در این دیدار نقش اساسی داشتند.

در حین بازی، تماشاگران پتروشیمی بطری آب به سمت نیمکت مهرام پرتاب می کردند که داوران بازی چند بار مجبور به توقف مسابقه شدند.پس از پایان بازی هم هواداران ، صندلی های ورزشگاه را شکستند و به سوی بازیکنان مهرام پرتاب کردند.

پس از اتمام بازی،شیشه اتوبوس حامل بازیکنان مهرام را که از ماهشهر به سمت فرودگاه آبادان حرکت می کرد،مورد حمله هواداران پتروشیمی قرار گرفت که سبب آسیب دیدگی صورت عکاس مهرام شد.

تماشاگران پتروشیمی همیشه صحبت از اخلاق ورزشی می کردند اما با انجام این کارهای ناشایست، حرف های خود را زیر سوال بردند.

این مسائل، حواشی مسابقات است و تیم مهرام پس از شکست پتروشیمی ، اکنون به فینال توجه دارد و تمام تلاش خود را می کند که با 3 برد قهرمان این فصل شود.

مهرام تهران دو سال در سوپر لیگ کشور حضور نداشت و پس از 2سال دوری موفق شد که مدافع عنوان قهرمانی را در هم کوبد و راهی فینال شود.

مرحله فینال دوشنبه و سه شنبه (16 و 17 بهمن ) به میزبانی شهرداری تبریز برگزار خواهد شد.

کلمات کلیدی : مهرام , نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال , پتروشیمی , مهرام تهران