در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


صدرنشـینی مـهــرام با پـیـروزی مـقابـل آریـاک

  • تعداد بازدید :674

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام ، عصر روز گذشته 95/02/14 تیم مهرام در سومین دیدار خود در مرحله مقدماتی لیگ جوانان باشگاه های تهران به مصاف تیم آریاک رفت و در یک دیدار زیبا با نتیجه 52 – 77 به پیروزی رسید و صدرنشین گروه خود شد.

تیم مهرام که پس از پایان اردوی تیم ملی جوانان سه بازیکن خود را در اختیار گرفت ، با ترکیب مصطفی مهدیزاده، امیرحسین خندان پور، البرز حسن زاده، سهند امینیان و متین کیا وارد میدان شد و اولین دو امتیازی این دیدار به نام سهند امینیان ثبت شد. سپس امیرحسین خندان با دو امتیاز دیگر مهرام را 0-4 پیش انداخت. در آنسوی میدان آریاکی ها با یک  پرتاب دو امتیازی و سپس یک سه امتیازی از راه دور 4- 5 پیش افتادند. اما این آخرین باری بود که تیم آریاک در نیمه اول از مهرام پیش افتاد و کوارتر اول با نتیجه 12 – 18 به سود مهرام به پایان رسید.

کوارتر دوم با پرتاب سه امتیازی زیبای محمدرضا تقی لو اوج گرفت  اما در دقیقه 7 این کوارتر تقی لو مرتکب سومین خطای شخصی  خود شد تا کادر فنی مجبور به تعویض او شود. 30 ثانیه بعد نیز البرز حسن زاده درحالیکه بازی خوبی از خود به نمایش گذاشته بود سه فوله شد تا بازیکنان مهرام در دفاع محتاطانه تر عمل کنند. در مقابل دفاع سفت و سخت تیم آریاک اجازه امتیازگیری را به مهرامی ها نمی داد. اما مصطفی مهدیزاده و امیرحسین خندان که وظیفه حفاظت از سـبد مهرام را برعهده داشتند با قدرت و شـجاعت توپ های روی حلقه را یکی پس از دیگری بلاک می کردند. متین کیا نیز بازی پویا و خوبی را از خود به نمایش گذاشت و در ثانیه های پایانی یک پرتاب سه امتیازی را به سبد تیم حریف تحمیل کرد تا نیمه اول 29 – 34 به سود شاگردان علی حسن پور به پایان برسد.

در دو دقیقه ابتدایی کوارتر سوم حسن زاده چهارمین خطای خود را انجام داد و با صلاح دید کادر فنی زمین را ترک کرد. تیم آریاک نیز از فرصت به دست آمده استفاده کرد و برای دومین بار در طول این دیدار 36 _37 پیش افتاد. اما لحظاتی نگذشت که با پاس حرفه ای خندان پور به مهدیزاده و دو امتیازی این بازیکن نتیجه 37 – 38 به سود مهرام تغییر کرد. بازی در دقایقی پایاپای پیش می رفت تا محمد یزدان اندرخور با یک شوت از راه دور مهرام را 41 – 44 پیش انداخت و در نهایت این کوارتر با فول گل موفقیت آمیز مهدی فخر 43 – 51 به سود مهرام به پایان رسید.

در کوارتر چهارم نیز همه چیز به سود سرخپوشان بود. سه امتیازی متین کیا ، پرتاب های زیر حلقه مهدیزاده و بازی خوب علیرضا شاکر دنیوی دست حریف را از امتیازگیری کوتاه کرد و اختلاف امتیازی به قدری افزایش یافت که تیم آریاک در این کوارتر تنها توانست 9 امتیاز در مقابل 26 امتیاز مهرام به دست آورد. در ثانیه های پایانی این دیدار سهند امینیان با پرتاب سه امتیازی زیبای خود کار را تمام کرد و مهرام با نتیجه 52 – 77 به پیروزی رسید و صدرنشین گروه خود شد. دیدار پایانـی مهرام در مرحـله مقدماتی روز جمعه 95/02/31 مقابل آینده سازان شیمیدر برگزار می گردد.

کلمات کلیدی : مهرام , دیدار , بازی , کوارتر