در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


صعود مهرام تهران به مرحله نیمه نهایی

  • تعداد بازدید :244

 به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام ، مرحله پلی آف سوپر لیگ کشور از روز پانزدهم دی ماه  با حضور 8 تیم آغاز شد که تیم های نفت آبادان،شهرداری تبریز و پتروشیمی بندرامام به ترتیب موفق شدند برابر نیروی زمینی،یس آل گرگان و شهرداری گرگان با سه پیروزی پیاپی به برتری برسند و راهی نیمه نهایی شوند.تیم مهرام تهران هم چهار دیدار برابر دانشگاه آزاد انجام داد و در نهایت موفق شد با 3 پیروزی به مرحله نیمه نهایی صعود کند.

مهرام تهران در بازی سوم و چهارم با دانشگاه آزاد، گارد راس سابق فیلادلفیا،جاکوب پولن را در اختیار داشت که توانست کمک زیادی به تیم بکند و در بازی چهارم با 31 امتیاز،امتیازآورترین بازیکن میدان شد.همچنین آرنت مولتریه دیگر بازیکن خارجی مهرام با تاثیرگذاری 36،موثرترین بازیکن زمین معرفی شد.

مرحله نیمه نهایی:
 
در مرحله نیمه نهایی، تیم مهرام تهران باید در ماهشهر به مصاف پتروشیمی بندرامام برود و تیم نفت آبادان هم مهمان تبریزی ها خواهد بود. این مسابقات  در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه(27 و 28 دی ماه) برگزار خواهد شد. پیش از این قرار بود این مسابقات در روزهای جمعه و شنبه انجام شود اما به علت بازی های ملی، دو روز زودتر برگزار خواهد شد.

کلمات کلیدی : پلی آف سوپر لیگ کشور , پتروشیمی بندرامام , مهرام