در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


ضدحمله های تند و تیز مهرام یک برد جانانه را به ارمغان آورد

  • تعداد بازدید :668

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام، تیم نونهالان مهرام از سری مسابقات نونهالان دسته یک استان تهران به مصاف مدرسه بسکتبال آتشی رفت و در یک دیدار جذاب و نفسگیر توانست با نتیجه 64 – 70 پیروزی را از آن خود کند و انتقام تیم مهرام اندیشه را از حریف بگیرد.

تیم نونهالان مهرام در هفتمین دیدار خود از سری مسابقات نونهالان دسته یک استان تهران روز پنج شنبه 95/06/11 به مصاف تیم مدرسه بسکتبال آتشی رفت و درحالی به پیروزی رسید که از کوارتر اول تا سوم دو تیم سایه به سایه یکدیگر پیش می رفتند.

کوارتر نخست این دیدار تنها با برتری یک پرتاب سه امتیازی و با نتیجه 12 – 15 به سود آتشی به پایان رسید، در کوارتر دوم مهرامی ها  بازهم به امتیازات تیم حریف نرسیدند و با نتیجه 26 – 31 به رختکن رفتند. با این حال نونهالان مهرام که هم قسم شده بودند این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذارند، در ضد حمله ها عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند و توانستند اختلاف امتیازی را به سه امتیاز کاهش داده و در کوارتر سوم پیروز شوند و این کوارتر نتیجه 47 – 50 به پایان برسد. در کوارتر چهارم درحالی که همچنان برتری با تیم حریف بود، علی حسن پور با گرفتن وقت استراحت به موقع تیم را منسجم تر کرد و پیروزی در این دیدار را دستور کار تیمش قرار داد. مهرامی ها با دفاع پرس مانع امتیازگیری های حریف می شدند  و با ضد حمله های تند و تیز برای هم تیمی های خود امتیاز کسب می کردند تا جایی که کوارتر چهارم این دیدار  14 – 23 و با نتیجه کلی  64 – 70 به سود مهرام به پایان رسید و مهرامی ها  هفتمین دیدار خود را در مسابقات نونهالان دسته یک تهران با برتری به پایان رساندند.

انتهای خبر/