در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


علی آرزومندی سرمربی تیم دسته یک مهرام در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری ایسنا

  • تعداد بازدید :590

علی آرزومندی سرمربی تیم دسته یک مهرام در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری ایسنا، در مورد قهرمانی مهرام در لیگ دسته اول و اینکه پیش بینی می‌شد این تیم به این عنوان برسد، اظهار داشت:  تقریبا همین طور بود چون ما تنها تیمی بودیم که در مرحله قبل پلی‌آف فقط یک باخت داشتیم. از همان ابتدا به فکر قهرمانی بودیم و به این مهم هم رسیدیم.

وی در مورد حضور صمد نیکخواه و اینکه او چقدر به این قهرمانی کمک کرد، گفت: کلا آمدن صمد به هر تیمی کمک می‌کند، اما حضور او در مهرام قطعا برای نتیجه گیری نبود و بیشتر در موارد دیگر به سود ما بود. اگر دنبال نتیجه گیری بودیم، طبق قانون می‌توانستیم دو بازیکن بالای 23 سال را جذب کنیم، اما این کار را تا پیش از حضور صمد نکردیم.

آرزومندی با اشاره به میانگین سنی تیمش گفت:: میانگین سنی تیم ما کمتر از 19 و 18 سال و روندی که شروع کردیم این بود که بازیکنانی را آموزش دهیم که بتوانند در مهرام بازی کنند. در 2 سال گذشته برنامه ریزی عریض و طویلی در بخش های پایه مهرام صورت گرفته و در حال حاضر 5 بازیکن ما در تیم ملی نوجوانان است. این موضوع برای یک باشگاه در کشور کار مهمی است و افتخار محسوب می‌شود.

سرمربی مهرام در مورد فصل بعد و اینکه در لیگ برتر شرکت خواهند کرد یا خیر، خاطرنشان کرد: برنامه ریز و تصمیم گیرندگان، مسئولان مهرام هستند و براساس هدفی که دارند برنامه ریزی می‌کنند. من به عنوان مربی نمی‌توانم چیزی در این زمینه بگویم.

کلمات کلیدی : مهرام , آرزومندی , صمد , سنی