در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


غلبه مهرام بر جنگ روانی تیم سایرس

  • تعداد بازدید :1267

 

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام ، دیدار دو تیم مهرام و سایرس از سری رقابت های لیگ دسته یک جوانان باشگاه های تهران که با حاشیه های زیادی همراه بود با نتیجه 57 – 68 و به سود مهرام به پایان رسید.مهرامی ها با پیروزی در این دیدار سومین برد خود را در لیگ جوانان تهران را رقم زدند.

*بازی زیبای مهرامی ها و پیروزی در نیمه اول

اگرچه در دقایق ابتدایی کوارتر اول  تیم سایروس 0 -5 پیش افتاد ، اما مهرامی ها به سرعت بازی را در دست گرفتند و علاوه بر آنکه امتیازات عقب افتاده را جبران کردند ، کوارتر نخست را با نتیجه 10 – 17 به سود خود به پایان رساندند.کوارتر دوم نیز با قدرتنمایی مهرامی ها پیش رفت.بازی خوب بازیکنان مهرام تیم حریف را وادار کرد تا به بازی فیزیکی روی آوردند و با زدن ضربات پی در پی به بدن بازیکنان مهرام ، آنها را عصبی کنند.اما یاران سرخپوش علی حسن پور تن به بازی غیر ورزشی حریف نمی دادند و با پرتاب های زیبا و پاس کاری های فوق العاده مهرام را صاحب امتیاز می کردند.محمدرضا تقی لو ، مصطفی مهدی زاده ، مهدی روحی ، مهدی فخرزاده، علیرضا شاکر دنیوی ، سهند امینیان و امیرحسین خندان بازیکنانی بودند که برای کسب امتیاز و پیروزی مهرام در این دیدار یک بازی زیبا را از خود به نمایش گذاشتند تا نیمه اول با نتیجه 22 – 30 به سود سرخپوشان به پایان برسد.

*ایجاد جنگ روانی دستور کار تیم سایروس

در کوارتر سوم باز هم تنش ها از سوی تیم حریف ادامه داشت. سایروسی ها که به خوبی می دانستند حریف قدرت و بازی تکنیکی بازیکنان مهرام نمی شوند سعی داشتند تا با به حاشیه کشیدن آنها مانع امتیازگیری مهرام شوند.سایروسی ها تا حدودی در این کار خود موفق بودند و توانستند با کلافه کردن بازیکنان مهرام آنها  را به جنگ روانی دعوت کنند.اما هدایت خوب امیر لباف ، علی آرزومندی و علی حسن پور مانع ورود بازیکنان به این بازی شد  و با وجود تمامی درگیری ها مهرام کوارتر سوم را نیز با پیروزی 38 – 53 به پایان رساند.در کوارتر چهارم جنگ روانی به اوج رسید.داور با گرفتن خطا از سهند امینیان او را پنج فوله و از زمین خارج کرد.سپس امیرحسین خندان که از گرفتن خطاهای داوران به تنگ آمده بود با اعتراض به داوری دیسکالیفه شد تا علی آرزومندی از این ناداوری ها به صدا در آید. اما داوران که در این دیدار هر حرکت کوچکی را با اعلام خطا متوقف می کردند، آرزومندی را نیز دیسکالیفه کردند. با این حال قدرت بازیکنان مهرام بیش از این حرف ها بود که با اینگونه اتفاقات روحیه خود را از دست بدهند. آنها با قدرت به بازی ادامه دادند و با نتیجه 57 – 68  سومین پیروزی خود را به دست آوردند.

*حمله تماشاچیان سایروس به کادر مهرام

متاسفانه تنش ها ایجاد شده تنها به زمین بازی ختم نشد بلکه بعد از به پایان رسیدن این دیدار نیز ، تماشاچیان تیم سایروس که از باخت تیم خود ناراحت بودند ،  به سمت بازیکنان و کادر مهرام حمله ور شده و درگیری ایجاد کردند.تا جایی که با تهدیدهای آنها ، به صلاح دید کادر فنی بازیکنان مهرام مدتی را در حیدرنیا ماندند و از ورزشگاه خارج نشدند.متاسفانه به دلیل عدم وجود حراست در این ورزشگاه تماشاچیان شاهد چنین صحنه های غیر ورزشی بودند.اتفاقاتی که می توانست آسیب بزرگی به ورزشکاران برساند. امید است که دیگر شاهد اینگونه اتفاقات در این ورزش دانشگاهی نباشیم.

کلمات کلیدی : مهرام , لیگ , جوانان