در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


قدرتنمایی بازیکنان در لیگ بسکتبال برای آینده

  • تعداد بازدید :1078

دیدارهای معوقه هفته چهارم لیگ بسکتبال برای آینده روز جمعه به پایان رسید.

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام ،دیدارهای معوقه هفته چهارم لیگ BFF روزهای پنجشنبه 94/12/13 و جمعه 94/12/14 با 9 دیدار پیگیری شد.

*استقبال تماشاچیان از دیدار 12 ساله های زیتون و اندیشه

روز پنج شنبه در سالن کرج تیم رده 12 سال مهرام قدس(2) توانست شکست هفته گذشته خود را فراموش کرده  و  13 – 34 از سد مهرام کرج بگذرد.در سایر دیدارهای رده 12 سال روز جمعه بازیکنان مهرام زیتون در سالن مملو از تماشاچی در یک بازی جذاب و دیدنی با نتیجه 32 – 39 میهمان خود مهرام اندیشه را مغلوب کردند.12 ساله های مهرام قدس (1) در خارج از خانه و در سالن کرمان موتور نتوانستند بازی خوب هفته گذشته خود را تکرار کنند و با نتیجه 21 – 53 مغلوب مدرسه بسکتبال آتشی شدند.                  

*اوژن همچنان ناکام از کسب پیروزی

در رده زیر 13 سال مهرام کرج توانست 17 – 35 مهرام اوژن را از پیش رو بردارد  تا تیم اوژن همچنان از کسب پیروزی ناکام بماند.در سالن زیتون نیز مهرام زیتون مقابل حریف هم نام اندیشه ای خود بازی خوبی را به نمایش گذاشت و 24 – 42 پیروز شد.اما دیدار دو تیم مدسه بسکتبال آتشی و مهرام قدس که پایاپای پیش می رفت و تبدیل به یک دیدار جنجالی شده بود، 46 – 51 به سود مدرسه آتشی به پایان رسید و بازیکنان قدس از کسب پیروزی در این دیدار بازماندند.

*قدرتنمایی مهرام قدس در رده زیر 14 سال

در دیدارهای پایانی که بازیکنان رده 14 سال به مصاف یکدیگر رفتند،روز پنج شنبه مهرام کرج 27 – 36 مقابل مهرام اوژن پیروز شد و خود را در جرگه مدعیان قرار داد.در سالن زیتون نیز مهرام زیتون با پیروزی دیگر مقابل بازیکنان اندیشه و با نتیجه20 – 33 پیروزی های تیم زیتون را تکمیل کرد.در سالن کرمان موتور نیز 14 ساله های مهرام قدس انتقام بازی های دو رده قبل را از حریف گرفتند و با نتیجه 35 – 69  قدرت خود را به رخ بازیکنان تیم مدرسه بسکتبال آتشی کشیدند.

هفته آتی دیدارهای پایانی دور رفت مقدماتی لیگ بسکتبال برای آینده در سالن اندیشه پیگیری می شود و دیدارهای دور برگشت در  فروردین سال 1395 برگزار خواهد شد.       

کلمات کلیدی : مهرام , بسکتبال