در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


مهرام زیتون جام قهرمانی لیگ نوجوانان کشور را از آن خود ساخت1398

.در هفته پایانی رقابت های نوجوانان کشور چهار تیم مدعی مهرام زیتون ، مهرام شهر قدس ، نامی نو اصفهان و پاس بندر لنگه در دیدار های نیمه نهایی به مزبانی مهرام زیتون در تهران به مصاف یکدیگر رفتند تیم مهرام زیتون و مهرام شهر قدس در تاریخ 1398/02/26 جدالی هیجان انگیز را پشت سر گذاشتند و در حالی که تا کوارتر دوم این جنگ برابر ادامه داشت مهرام زیتون توانست از مهرام شهر قدس پیشی بگیرد و به مرحله ی فینال صعود کند . در طرف دیگر گردونه رقابت ها تیم پاس بندر لنگه و نامی نو اصفهان نیز در خانه بسکتبال مهرام شهر قدس به مصاف هم رفته و در انتها تیم نامی نو به مرحله ی فینال صعود کرد. دیدارهای رده بندی و فینال در تاریخ 1398/02/27 در خانه بسکتبال مهرام شهر قدس در حالی پیگری شد که تیم مهرام شهر قدس و تیم پاس بندر لنگه در دیدار رده بندی مقابل هم قرار گرفتند و تیم مهرام شهرقدس به مقام سوم رسید . و در فینال تیم مهرام زیتون تیم نامی نو اصفهان را مغلوب خود ساخت و قهرمان این دوره از مسابقات نوجوانان کشور شد . در حواشی فینال مسابقات نوجوانان کشور حضور جناب آقای امیرمحمد گنجی مدیر عامل باشگاه مهرام و جناب آقای رامین طباطبایی ریاست محترم فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران و بازیکنان نامداری همچون صمد نیکخواه بهرامی ، آرمان زنگنه و سعید داورپناه موجب دلگرمی نوجوانان عزیز کشورمان بود .

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : بسکتبال , فدراسیون , رامین طباطبایی , آرمان زنگنه , سعید داورپناه , صمد , نیکخواه , بهرامی , مهرام , امیرمحمد گنجی تعداد بازدید :454  | 

مهرام شهر قدس قهرمان لیگ نوجوان دسته یک و دسته دو استان تهران 1397

سوت پايان مسابقات نوجوانان دسته يك استان تهران در حالى به صدا درآمد كه در روزهاى پايانى سال ١٣٩٧ ديدار هاى رده بندى و فينال روز يكشنبه مورخه ١٣٩٧/١٢/٢٦ در ورزشگاه حيدرنيا برگزار شدند .

ادامه مطلب

تعداد بازدید :424  | 

مهرام نوین تهران قهرمان لیگ نوجوانان باشگاه های کشور شد 1396

به گزارش روابط عمومی باشگاه های مهرام، تیم مهرام نوین تهران با شکست تیم هیئت بسکتبال رامیان قهرمان لیگ نوجوانان باشگاه های کشور شد.

ادامه مطلب

تعداد بازدید :609  | 

لیگ نوجوانان باشگاه های کشور

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام،مرحله سوم مسابقات لیگ نوجوانان باشگاه های کشور به میزبانی هیئت بسکتبال رامیان و حدادی اهواز از روز چهارشنبه(9اسفند ماه) پیگیری خواهد شد.

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : مهرام نوین , مهرام اسلامشهر تعداد بازدید :652  | 

جام قهرمانی و نایب قهرمانی در دستان خانواده بزرگ مهرام 1396

لیگنوجوانان دسته یک باشگاه های تهران:
جام قهرمانی و نائب قهرمانی در دستان خانواده بزرگ مهرام

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام، فینال لیگ نوجوانان دسته یک باشگاه های تهران بین دو تیم مهرام زیتون و مهرام شهرقدس پیگیری شد که تیم مهرام شهرقدس با نتیجه 78 بر 66 از سد مهرام زیتون گذشت و برای چهارمین بار پیاپی  قهرمان این دوره از مسابقات شد.

تیم نوشت افزار کنکو و مدرسه بسکتبال آتشی هم در مرحله رده بندی به مصاف هم رفتند که تیم کنکو بر مدرسه بسکتبال آتشی غلبه کرد و مقام سوم را به دست آورد.

در مسابقات نوجوانان دسته یک باشگاه های تهران،10 تیم حضور داشتند که سه تیم آن از باشگاه مهرام شرکت کرده بودند،تیم مهرام زیتون و مهرام شهرقدس با شکست حریفان خود راهی مرحله نیمه نهایی شدند اما مهرام اسلامشهر مغلوب حریف خود شد و از رفتن به مرحله نیمه نهایی باز ماند.

تیم های مهرام شهر قدس و مهرام زیتون هم در مرحله نیمه نهایی به ترتیب برابر مدرسه بسکتبال آتشی و نوشت افزار کنکو به برتری رسیدند و به مرحله فینال صعود کردند. در مرحله فینال هم مهرام شهرقدس با شکست حریف خود قهرمان لیگ نوجوانان دسته یک را کسب کرد و جام قهرمانی را بالای سر برد.

 


تعداد بازدید :627  |