در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


مصاحبه امیرحسین رضایی فر بازیکن تیم بسکتبال بزرگسالان و جوانان مهرام

  • تعداد بازدید :740

به گزارش روابط عمومي مهرام،تیم مهرام تهران فرصت را در اختیار جوان ترها گذاشته تا آنها بتوانند استعدادهای خود را در زمین نشان دهند و رشد کنند

برخی از بازیکنان مهرام،هم در سوپرلیگ بزرگسالان و هم جوانان  به میدان می روند.محمدرضا تقلی لو،بهشاد عرب زاده و امیرحسین رضایی فر،سه بازیکنی هستند که به علت توانایی واستعداد بالایشان در هر دو رده بازی می کنند.

تیم مهرام برخلاف تیم های دیگر، جوانان را وارد میدان میکند تا استعدادهایشان دیده و در نهایت جایگزین دیگر بازیکنان در بازی های ملی  شوند

این روش مهرام سبب شده تا بازیکنان همزمان در دو تیم تجربه کسب کنند واز حضور و تمرینات مریبان باتجربه همچون "مصطفی هاشمی" و"علی آرزومندی"
بهره مند شوند.

امیرحسین رضایی فر در گفتگو کوتاه درباره باشگاه بسکتبال مهرام و اهدافش گفت: در حال حاضر هم در لیگ برتر بزرگسالان و هم در لیگ جوانان به میدان می روم.به نظرم همزمان بازی کردن در دو رده باعث می شود که از تکنیک های هر دو مربی استفاده کنم و ثمره آن را ميبينم.

رضایی فر درباره فرق بین  دو رده بزرگسالان و جوانان ادامه داد: سطح این دو رده خیلی باهم متفاوت است و به طور حتم استرس بازی کردن در رده بزرگسالان بیشتراز رده جوانان است.تکنیک هایی در تمرينات دو تيم بهم گوشزد مي كنند كه  باعث مي شود عملكرد بهتري داشته باشم.

وی  افزود: در واقع هدف اصلی مهرام این است که از رده های پایه بازیکن بسازد تا بتوانند به بزرگسالان کمک کنند. درحال حاضر در تیم بزرگسالان،چند بازیکن جوان در کنار بازیکنان با تجربه تر قرار دارد که این کار سبب شده این تیم تا به این جای کار نتیجه ی قابل قبولی کسب کند.

کلمات کلیدی : مهرام , امیرحسین رضایی فر , سوپرلیگ بزرگسالان , بسکتبال , لیگ جوانان