در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


مهرامی ها دست پر به تهران بازگشتند

  • تعداد بازدید :401

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام ، دیدار دوم فینال لیگ برتر بسکتبال بین تیم های مهرام تهران و شهرداری تبریز به میزبانی سالن شهید توانا تبریز پیگیری شد و مهرام تهران موفق شد با نتیجه 97 بر 87 از سد میزبان خود بگذرد و با یک برد به تهران بازگردد.

در کوارتر نخست این دیدار، بازی پایاپای انجام شد و تیم مهرام که از حریف خود جلو بود نتوانست برتری را حفظ کند و در ثانیه های پایانی با حساب کار 22 بر 20 نتیجه را به میزبان خود واگذار کرد. کوارتر دوم  این دیدار فراز و نشیب زیادی داشت اما در نهایت 21 بر 24 به سود مهرام به پایان رسید.


 نیمه دوم در کوارتر سوم، تعداد خطاهای هر دو تیم زیاد بود و سوت های داور پی در پی زده می شد.پولکو، بازیکن خارجی تبریز با پرتاب های سه امتیازى، تیمش را پیش انداخت و در آخر 24 بر 21 این کوارتر را از آن خود کردند.


در کوارتر پایانی،مهرامی ها نبض بازی را در دست گرفتند و با شوت های موفق و گرفتن خطا از شهرداری تبریز توانستند 32 بر 20 این کوارتر را از آن خود کنند.دراین کوارتر،هواداران تبریزی که از عملكرد تیمشان ناراضی بودند بطری آب به زمین پرتاب کردند که سبب خیس شدن زمین بازی شد و داوران مجبور به توقف بازی شدند.

در حال حاضر هر دو تیم 1-1 مساوی هستند و هر کدام به دو برد دیگر نیاز دارند تا قهرمان این دوره از مسابقات شوند.

لازم به ذکر است، دیدار سوم و چهارم این دو تیم جمعه و شنبه (20 و 21 بهمن) به میزبانی تالار آزادی برگزار خواهد شد

کلمات کلیدی : مهرام تهران , شهرداری تبریز , فینال لیگ برتر بسکتبال