در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


مهرام با عبور از همت به نیمه نهایی رسید

  • تعداد بازدید :758

 

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام ، دیدار مرحله پلی آف لیگ جوانان تهران با برتری مهرام مقابل همت به پایان رسید.

تیم مهرام در مرحله پلی آف لیگ جوانان تهران به راحتی از سد تیم همت گذشت و مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

مهرام ی ها که کار چندان دشواری مقابل حریف خود نداشتند، از ابتدای بازی قدرت خود را به رخ حریف کشیدند و امیرحسین خندان با یک دانک قدرتی دو امتیاز نخست این دیدار را به سود مهرام به ثبت رساند و آب پاکی را روی دستان سرمربی همت ریخت. کوارتر اول با نتیجه 4 – 14 به سود مهرام به پایان رسید تا در کوارتر دوم بازیکنان مهرام در یک بازی روان به آسانی برای تیمشان امتیازآفرینی کرده و حلقه تیم همت را گلباران کنند. نیمه اول با نتیجه قاطعانه 17 – 42 به سود یاران علی حسن پور به پایان رسد. در وقت استراحت بین دو نیمه کادر فنی مهرام نیازی به صحبت با بازیکنان در رختکن ندیدند و بازیکنان مهرام زمان استراحت را به شوت زدن و تمرین پرتاب های راه دور پرداختند.

نیمه دوم نیز پرتاب های بازیکنان مهرام یکی پس از دیگری وارد سبد می شد. متین کیا با سه پرتاب سه امتیازی زیبا، سبد حریف را گلباران کرد و مصطفی مهدیزاده و علیرضا شاکر دنیوی و محمد صادق تقی نیا در زیر سبد با قدرت امتیازآفرینی می کردند. همچنین بازی خوب محمد اندرخور، مهدی روحی، محمدرضا تقی لو، البرز حسن زاده، مهدی فخر و سام عابدینی دست حریف را برای امتیازگیری بسته نگه داشته بود.  در روزی که مهرام بازی دشواری مقابل حریف نداشت، علی حسن پور به امیرحسین خندان و سهند امینیان دو بازیکن ملی پوش خود استراحت بیشتری داد تا از این دو بازیکن توانمند در بازی های نیمه نهایی و نهایی بهره ببرد. دیدار مرحله پلی آف با نتیجه قاطعانه 39 – 81 به سود مهرام به پایان رسید و مهرام ی ها به مرحله نیمه نهایی صعود کردند. در دیگر بازی مرحله پلی آف تیم باتیس توانست از سد سایرس بگذرد تا خود را برای رویارویی با تیم قدرتمند مهرام در مرحله نیمه نهایی آماده کند.

مسابقات مرحله نیمه نهایی روز سه شنبه 95/03/11 در سالن حیدرنیا برگزار می گردد که در دیدار نخست مهرام و باتیس راس ساعت 17:15 به مصاف یکدیگر می روند و در دیدار دوم شیمیدر و آریاک به رقابت با یکدیگر می پردازند. برنده هر دو دیدار سه شنبه هفته آینده در فینال به مصاف یکدیگر می روند.

کلمات کلیدی : مهرام , لیگ جوانان , دیدار