در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


مهرام به دنبال هشتمین برد

  • تعداد بازدید :41

تیم بسکتبال مهرام در هفته یازدهم لیگ برتر به مصاف تیم نیروی  زمینی ارتش رفت و در یک بازی نچندان یکطرفه با اختلاف برنده میدان شد. در این بازی امیرحسین خندان پور مؤثرترین بازیکن شناخته شد و با کسب 22 امتیاز و 12 پاس منجر به گل بهترین بازیکن دبل دبل این مسابقه شد. همچنین صمد نیکخواه بهرامی ، سینا واحدی و آرمان زنگنه نیز به ترتیب امتیاز آورترین بازیکنان این مسابقه بودند. 

.

سینا واحدی، فرید اصلانی، آرمان زنگنه، صمد نیکخواه بهرامی و امیرحسین خندان پور ترکیب آغاز کننده بازی برای مهرام و اشکان جعفری، محمدحسین ذاکری، سید علیرضا مرتضوی، یاور قاسمی و ستار شیخ بازیکنان نیروی زمینی در آغاز این بازی بودند.  

خندان پور که این روز‌ها با مصدومیت سهراب نژاد در ترکیب اصلی خودی نشان داد در این بازی شروع فوق العاده‌ای داشت و توانست در کوارتر نخست این بازی جذاب و البته دیدنی ۱۸ امتیاز برای تیمش کسب کند، مصدومیت مهران رضایی اوضاع را برای سرباز‌های لیگ سخت‌تر از قبل کرده رود و حملات پراکنده آن‌ها گاه با شهریار قلی نژاد و علیرضا رستمی به امتیاز بدل می‌شد، ولی این برای مقابله با مهرام کافی نبود تا کوارتر اول ۲۳ بر ۵ به سود شاگردان هاشمی به پایان برسد.

بازی در کوارتر دوم هم به سود مهرامی‌ها در جریان بود آن‌ها بعد از باخت هفته ی پیش در مقابل شهرداری بندر عباس در این بازی با روحیه‌ای متفاوت به میدان آمده بودند و همین کافی بود تا شاگردان ایزد پناه در این کواتر هم حرفی برای گفتن نداشته باشند و در نهایت بازی با نتیجه ۳۴ - ۱۲ به سود مهرامی‌ها دنبال شود و در پایان نیمه نخست در مجموع نتیجه ۴۶ - ۱۸ به سود مهرام رقم بخورد.  

بازی در کوارتر  سوم، اما کمی متفاوت‌تر شد و این بار سرباز‌ها بودند که با تلاش بیشتر و البته بازی دقیق‌تر و محکم‌تر توانستند جریان را به سود خودشان رقم بزنند البته آن‌ها بازهم نتوانستند برنده این کوارتر باشند و در نهایت با نتیجه ۲۱ - ۱۹ بازی را واگذار کردند. این دیدار دیدنی در کوارتر چهارم هم در اختیار شاگردان هاشمی بود و آن‌ها در نهایت موفق شدند با نتیجه ۸۹ - ۵۰ برنده این بازی باشند.