در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


مهرام زیتون از رسیدن به فینال بازماند

  • تعداد بازدید :637

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام، شب گذشته تیم نوجوانان مهرام زیتون در یک دیدار سخت و نفسگیر مقابل تیم مه هام مغلوب شد و از صعود به فینال مسابقات بازماند.

شنبه شب 95/04/12 تیم مهرام زیتون در مرحله نیمه نهایی به مصاف مه هام رفت و در یک دیدار پر افت و خیز مقابل این تیم شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند. اگرچه مهرامی ها آغاز خوبی نداشتند و کوارتر نخست را با نتیجه 8 – 20 به مه هام واگذار کردند اما در کوارتر دوم نوجوانان مهرام زیتون با کسب 14 امتیاز در مقابل تنها 9 امتیاز حریف توانستند این کوارتر را پیروز شده و اختلاف امتیازی را کاهش دهند تا نیمه اول 22 – 29 به پایان برسد و امید به تیم مهرام بازگردد. کوارتر سوم، کوارتر مهرام زیتون بود، این نوجوانان در 10 دقیقه سوم این مسابقات بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشتند و با کسب امتیاز در زیر حلقه حریف این کوارتر را به سود خود و با نتیجه 44 – 46 به پایان رساندند. کوارتر چهارم نیز بازی پایاپای و حساس پیش می رفت و هر دو تیم برای کسب امتیاز می جنگیدند. اما در نهایت بازیکنان مهرام در کمال ناباوری و با کمی بدشانسی بازی را 56 – 60 واگذار کردند و از صعود به مرحله فینال باز ماندند.

لازم به ذکر است تیم مهرام زیتون برای کسب مقام سوم مسابقات نوجوانان دسته دوم باشگاه های تهران باید به مصاف بازنده دیدار دو تیم مدرسه بسکتبال آتشی و خلیج فارس برود.

کلمات کلیدی : مهرام , زیتون , دیدار , کوارتر , نوجوانان