در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


مهرام زیتون باخت اما صعود کرد

  • تعداد بازدید :886

 به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام، تیم مینی مهرام زیتون با شکست مقابل کاله منطقه 13 بعنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود کرد.

تیم مینی بسکتبال مهرام زیتون که تا به امروز همه حریفان خود را مقتدرانه شکست داده بود، صبح روز سه شنبه 95/05/26  به مصاف دیگر تیم بدون شکست گروه خود، کاله منطقه 13 رفت و درحالیکه تا پایان کوارتر سوم از حریف پیش بود، در کوارتر چهارم نتوانست بازی خوب خود را ارائه دهد و با نتیجه 48 – 64 شکست خورد.

بازیکنان مهرام زیتون در کوارتر اول با ارائه یک بازی قدرتی حریف را غافلگیر کردند و این کوارتر را با نتیجه 10 – 18 به سود خود به پایان رساندند. در کوارتر دوم بازی پایاپای پیش می رفت و بازیکنان هردو تیم برای کسب امتیاز می جنگیدند اگرچه کاله ای ها در این کوارتر عملکرد بهتری داشتند با این حال اختلاف امتیازی به دست آمده در کوارتر اول باعث شد تا مهرامی پس از سوت پایان نیمه نخست با برتری 21 – 27 به رختکن بروند.

در نیمه دوم و کوارتر سوم تیم کاله توانست از مهرام پیش افتد و بازی را در دست بگیرد اما در دقایق پایانی بازیکنان مهرام زیتون در چند اقدام موفق برای تیمشان امتیاز آفرینی کردند و کوارتر سوم با نتیجه 36 – 37 و با یک امتیاز برتری به سود مهرام به پایان رسید.

در کوارتر چهارم اما بخت با مینی بسکتبالیستهای زیتون یار نبود. درحالیکه کار گروهی بازیکنان زیتون به مشکل خورده بود، تیم کاله از شرایط استفاده کرد و توانست با نتیجه 48 – 64 پیروز شود تا مهرام زیتون بعنوان تیم دوم گروه به مرحله بعد لیگ مینی بسکتبال دسته دوم استان تهران صعود کند.

انتهای خبر/

 

کلمات کلیدی : مینی , مهرام , بازیکنان , کوارتر