در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


مهرام قهرمان لیگ دسته یک باشگاههای کشور

  • تعداد بازدید :785

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام ، ديداردوم فينال ليگ دسته يك بسكتبال باشگاه هاي كشور برگزار شد و مهرام توانست با نتيجه ٩٣ بر ٦٤ تيم قطران كاوه گرگان را از پيش رو بردارد.با اين حساب تيم مهرام قهرمان و قطران كاوه گرگان عنوان نايب قهرمان ي را به خود اختصاص داد.

تیم مهرام پس از پشت سر گذاشتن رقیب قدرتمند خود پتروشیمی بندر امام در مرحله نیمه نهایی به فینالی راه یافت که سال گذشته آن را از دست داده بود. در آنسوی میدان نیز تیم قطران کاوه گرگان توانست تیم پدافند رعد دزفول را شکست دهد و خود را برای رویارویی با تیم مهرام آماده کند.

فینال لیگ دسته یک کشور به صورت دو از سه برگزار شد و در دیدار نخست گرگانی ها میزبان مهرام بودند.  و در نهایت مهرام  توانست با پیروزی در این دیدار، خود را یک گام به قهرمان ی نزدیک کند.

دیدار دوم فینال لیگ دسته یک در استادیوم آزادی برگزار شد و با وجود تلاش بازيكنان قطران ، مهرام ی ها در خانه توانستند به راحتی مهمان خود را شکست داده و قهرمان ی را از آن خود کنند.

تیم مهرام با داشتن بازیکنان جوان اما باتجربه و در اختیار داشتن صمد نیکخواه بهرامی جام قهرمان ی را بالای سر برد تا این امید که پرافتخارترین باشگاه بسکتبال ایران بار دیگر در سوپرلیگ بسکتبال کشور تیمداری کند، در دل بسکتبال دوستان جرقه بزند.

مهرام ی ها جشن قهرمان ی را همانند جشن های قهرمان ی سوپرلیگ خود برگزار کردند و برای این قهرمان ی تی شرت های مخصوص تهیه کرده بودند.

گرگانی ها نیز با مدال نقره و کوله باری از تجربه تهران را به مقصد شهرشان ترک کردند تا خود را برای حضور قدرتمند در لیگ برتر سال آینده آماده کنند.

همچنین در آخرين ديدار رده بندي ليگ دسته يك بسكتبال باشگاه هاي كشور تيم پتروشيمي بندر امام با نتيجه ٧٣ بر ٦٨ تيم پدافند رعد دزفول را از پيش رو برداشت و به عنوان سومي ليگ دسته يك باشگاه هاي كشور دست يافت.

با نتايج به دست آمده  مهرام عنوان اول، تيم قطران كاوه گرگان دوم ، تيم پتروشيمي بندرامام سوم و تيم پدافند رعد دزفول عنوان چهارمي را به خود اختصاص داد.

 

کلمات کلیدی : مهرام , بسكتبال , قهرمان , نیکخواه