در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


مهرام هفته دوازدهم را با پیروزی پشت سر گذاشت

  • تعداد بازدید :45

تیم‌های آویژه صنعت پارسا و مهرام عصر امروز در قالب هفته دوازدهم سوپرلیگ بسکتبال در سالن سجاد به‌مصاف یکدیگر رفتند.

 

در این بازی که با حضور پرشور بسکتبال دوستان مشهدی برگزار شد، کوارتر اول دو تیم پابه‌پای یکدیگر پیش رفتند، اما این مهرام بود که توانست با استفاده از تجربه بازیکنان  خود کوارتر اول را با نتیجه ۱۷ بر ۱۶ به سود خود به پایان برد.

 

در کوارتر دوم آویژه صنعت پارسا که از حمایت‌های تماشاگران خود بهره می‌برد، توانست در دفاع منظم و با قدرت ظاهر شود و بازیکنان منطقه ذوزنقه را از کار بیندازد، علت آن هم بلاک شات‌های پر تعداد صالح فروتن بود.

مهرامی‌ها در این کوارتر رو به بازی پیرامونی و گردش توپ بالا آوردند، این موضوع سبب شد تعداد سه امتیازی‌های مهرام در کوارتر سوم بالا رود و نیمه اول با برتری ۹ امتیازی تیم تهرانی پایان یابد.

 

التهاب سکوها، عصبانیت صمد نیکخواه

کوارتر سوم که صنعت آویژه تلاش در برتری برابر حریف تهرانی خود داشتند با تشویق‌های بی‌امان تماشگران همراه شدند، اما صمد نیکخواه که سعی در ارائه بازی با کیفیت خود داشت در چند صحنه پس از برخورد با بازیکنان صنعت آویژه نسبت به داور معترض شد که این موضوع برای لحظات متعددی سکوها را با التهاب روبه‌رو کرد.

مهرام که در کوارتر سوم توانسته بود با نتیجه ۲۳ بر ۱۹ بر صنعت آویژه پیروز شود در ابتدای زمان پایانی با استراحت دادن به بازیکنان با تجربه خود و استفاده از جوانان سعی در مدیریت بازی را داشت، اما این بازیکنان صنعت آویژه بودند که با استفاده از این فرصت هر لحظه در پی جبران نتیجه بودند.

تلاش‌های جوانان پرتلاش مشهدی در کوارتر چهارم نتیجه نداد تا در پایان بازی مهرامی‌ها بتوانند با نتیجه ۸۱ بر ۷۱ پیروز شوند.

 

تاکنون خارج از بازی به داور اعتراض نکرده‌ام

سرمربی مهرام در جمع خبرنگاران گفت: برخی صحبت‌ها مطرح کردنش تکراری است اما من باز هم می‌گویم بازی سختی را در پیش داشتیم.

مصطفی هاشمی با بیان اینکه صنعت آویژه تیم بسیار خوبی است، خاطرنشان کرد: این تیم بقیه تیم‌ها را هم اذیت می‌کند به همین جهت می‌دانستیم بازی سختی داریم اما با تلاش توانستیم پیروز میدان شویم.

وی در خصوص داوری یادآور شد: اعتراض به داوری برای من تنها در کنار خط رخ می‌دهد، بیرون از بازی اعتراض به داوری خط قرمزی است که من هیچگاه از آن عبور نکرده‌ام.

 

می‌توانستیم پیروز میدان شویم

سرمربی صنعت آویژه نیز در جمع خبرنگاران گفت: بازیکنان تلاش خود را کردند اما آنقدر که انتظار داشتم خوب بازی نکردیم و شوت‌های خالی بسیاری را به حریف دادیم و آن‌ها هم از این فرصت‌ها استفاده کردند و پیروز میدان شدند.

سرجان ایوانوویچ در خصوص داوری اظهار کرد: تمام تمرکز من بر این است که تیمم در دفاع و حمله خوب باشد به همین جهت نظری در خصوص داوری ندارم.

کوارتر اول آویژه صنعت ۱۶ – مهرام ۱۷
کوارتر دوم آویژه صنعت ۱۴ – مهرام ۲۲ 
کوارتر سوم آویژه صنعت ۱۹ – مهرام ۲۳
کوارتر چهارم آویژه صنعت ۲۲ – مهرام ۱۹