در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


نبرد حساس مهرام و پتروشیمی در بندرماهشهر

  • تعداد بازدید :422

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام،درهفته هجدهم لیگ برتر بسکتبال ،تیم مهرام تهران در یک بازی حساس به مصاف تیم پتروشیمی بندرامام خواهد رفت.

تیم پتروشیمی بندرامام تاکنون باختی نداشته است و در دور رفت هم با اختلاف 9 امتیاز در آزادی مهرام تهران را شکست داد.

مصطفی هاشمی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار مهرام درباره این دیدار حساس گفت: پتروشیمی بندرامام ، تیم قوی و خوبی است و از همه نظر شایستگی دارد، باشگاهی است که قدمت زیادی دارد و در سال های اخیر توانسته جایگاه ویژه ایی در بسکتبال کشور داشته باشد. از نظر كادر فني و بازيكن نيز فوق العاده است و اکثر ملی پوش ها را به اختیار گرفته، با این تفاسیر بازی کردن رو در روی چنین تیمی سخت است.

هاشمی درباره شرایط تیم مهرام ادامه داد: در رابطه با تیم خودم هم باید بگویم که،هم باشگاه و هم تیم برایشان مهم نیست که قرار است به مصاف چه تیم بروند.این حرف من شعار نیست،بلکه واقعیت است که تمام شاگردانم با تلاش فقط و فقط بازی می کنند و می جنگند و فرقی هم نمی کند که چه تیمی برابرشان قرار دارد.

سرمربی تیم مهرام افزود: تمام راهکارها به دو تیم داده می شود اما تیمی برنده است که در 40 دقیقه بازی تمرکز کافی داشته باشد و البته باید دید در بطن بازی چه اتفاقاتی می افتد. فکر می کنم بازیکنان شایسته ایی دارم و تا الان نیز ثابت کردند که لایق بهترین ها هستند. همچنین بدون ترس بازی می کنند،برای من مهم است که بازیکن، شجاع و البته با درایت باشد.امیدوارم توانایی شاگردانم فردا در معرض دید همه قرار گیرد.

هاشمی درپایان درباره شانس برد مهرام در این دیدار گفت: در دنیا و در هر حوزه ایی ممکن است هر اتفاقی بیفتد و به نظرم هیچ کاری نشد ندارد،البته احتمال برد برای تیمی بیشتر است اما درصد کم هم وجود دارد،زمانی که سوت بازی زده می شود،بازیکنان دو تیم به نیت برد بازی می کنند و می جنگند و البته از این بابت خوشحالم که شاگردانم تا آخرین لحظه بازی دست از تلاش برنمی دارند.

کلمات کلیدی : لیگ برتر بسکتبال , مهرام تهران , مصطفی هاشمی , پتروشیمی بندرامام