در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


نبض قهرمانی در دستان مهرام

  • تعداد بازدید :880

 

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام، فینال لیگ جوانان تهران پس از یک هفته تاخیر  شنبه 95/03/22(امروز) در مجموعه ورزشی حیدرنیا برگزار می گردد.

تیم مهرام  در مرحله نیمه نهایی پس از غلبه بر تیم باتیس به فینال لیگ جوانان تهران صعود کرد. در دیگر دیدار نیمه نهایی نیز آریاکی ها با ارائه یک بازی خوب توانستند شیمیدر را از پیش رو بردارند و خود را برای رویارویی با مهرام در فینال آماده کنند. زمان برگزاری دیدار فینال به دلیل مسائل پیش آمده یک هفته به تعویق افتاد تا در نهایت تیم  مهرام و آریاک روز شنبه 95/03/22 ساعت 21:00 در سالن حیدرنیا به مصاف یکدیگر بروند و برای رسیدن به مدال طلای این مسابقات به رقابت بپردازند.

تیم مهرام که دو سال پیاپی قهرمان لیگ جوانان تهران بوده است در صدد است تا برای سومین سال متوالی این جام را از آن خود کرده و جوانان با انگیزه و خوش آتیه مهرام در کنار یکدیگر این قهرمانی را جشن بگیرند. تیم مهرام در دیدار نیمه نهایی با درخشش یارانش یک بازی زیبا را به نمایش گذاشت. پرتاب های از راه دور و زیبای متین کیا و همچنین عملکرد فوق العاده امیرحسین خندان بازیکن بلند قامت و ملی پوش مهرام در دفاع و حمله تحسین همگان را برانگیخت. امید است که مهرام در دیدار فینال نیز با عملکرد بسیار خوب بازیکنان خود بار دیگر جام قهرمانی را از آن خود کند.

کلمات کلیدی : مهرام , قهرمانی