در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


هفته دوم دور برگشت لیگ BFF با 9 دیدار جذاب به پایان رسید

  • تعداد بازدید :964

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام  ، هفته دوم دور برگشت لیگ BFF با 9 دیدار و در روزهای پنج شنبه و جمعه (9 و 10 اردیبهشت 1395) به میزبانی سه کانون اوژن ، اندیشه و قدس  برگزار شد.

*قدرتنمایی مهرام زیتون مقابل مهرام اوژن

روز پنج شنبه 95 / 02 / 09 در کانون اوژن و در رده زیر 14 سال مهرام زیتون توانست با نتیجه 25 – 37 مهرام اوژن را از پیش رو بردارد. همچنین بازیکنان زیر 13 سال مهرام زیتون نیز در یک بازی یکطرفه و با نتیجه 20 – 51 پیروز شدند تا زیتونی ها در هر 4 بازی دور رفت و برگشت مقابل مهرام اوژن صاحب پیروزی باشند.

*مصدومیت بازیکن اندیشه در دیدار 13 ساله ها

در دیگر بازی های روز پنج شنبه ، مهرام اندیشه در باشگاه ورزشی تختی ، میزبان مدرسه بسکتبال آتشی بود.دیدار رده سنی زیر 14 سال این دو تیم از جذابیت بالایی برخوردار بود و بازیکنان تیم اندیشه  نیمه اول این دیدار را تنها با اختلاف 2 امتیاز به پایان رساندند اما در نیمه دوم بازیکنان اندیشه نتوانستند بازی خوب نیمه اول خود را تکرار کنند و با نتیجه 38 – 59 متحمل شکست شدند.دیدار 13 ساله های این دو تیم با مصدومیت شدید از ناحیه ساق پای یکی از بازیکنان توانمند مهرام اندیشه متوقف شد و پس از وقفه ای طولانی ادامه پیدا کرد و در نهایت مدرسه آتشی  با نتیجه 20 – 52 پیروز میدان شد.دیدار بازیکنان زیر 12 ساله با ارائه یک بازی ضعیف از سوی مهرام اندیشه و با نتیجه 05 – 44 به سود آتشی به پایان رسید.

*ادامه روند پیروزی های مهرام قدس

ادامه دیدارهای هفته دوم دور برگشت روز جمعه به میزبانی شهر قدس برگزار شد. در دیدار نخست بازیکنان زیر 14 سال مهرام قدس و مهرام البرز به مصاف یکدیگر رفتند و تیم میزبان به راحتی میهمان خود را از پیش رو برداشت و 20 – 54 پیروز شد.دیدار 13 ساله های البرز و شهر قدس نیز به سود مهرام قدس و با نتیجه 29 – 48 به پایان رسید.اما دیدار سوم که مابین بازیکنان 12 ساله مهرام قدس و مهرام البرز برگزار شد ، تماشاچیان داخل سالن را به هیجان آورد.بازیکنان دو تیم بازی فوق العاده زیبایی را به نمایش گذاشتند و در نهایت تیم البرز اولین پیروزی خود را در سالن شهر قدس به دست آورد.نتیجه این دیدار جذاب 36 – 42 به سود البرز به پایان رسید.دیدار آخر نیز مابین مهرام قدس 2 و مهرام زیتون برگزار شد  و 12 ساله های مهرام قدس (2) توانستند مهرام زیتون را با نتیجه 23 – 40 شکست دهند.

کلمات کلیدی : مهرام , دیدار , نتیجه