در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


هفته ششم مسابقات لیگ برتر بسکتبال فصل 95.96

  • تعداد بازدید :551

هفته ششم مسابقات لیگ برتر بسکتبال در حالی برگزار می‌شود که طی آن تیم‌های بالانشین جدول رودر روی هم قرار می‌گیرند و ته جدولی‌ها هم به مصاف هم می‌روند.

پس از یک هفته مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور فردا دوشنبه با برگزاری دیدارهای هفته ششم در تهران و سایر شهرستان ها پیگیری می شود. در این هفته از رقابت ها دو دیدار در تهران برگزار می شود که در مهمترین آن دانشگاه آزاد و شهرداری تبریز به مصاف هم می روند. دو تیمی که با یک اختلاف امتیاز رده های دوم و چهارم جدول را در اختیار دارند و منتظر کوچکترین لغزش حریفان برای رسیدن به جایگاه های بالاتر هستند؛ جایگاهی مانند صدر جدول که فعلا در اختیار پتروشیمی است.

پتروشیمی تنها تیم بدون باخت و ۱۰ امتیازی لیگ بسکتبال تا به این هفته از مسابقات است. این تیم در این هفته از رقابت ها میزبان نفت آبادان است؛ قطعا این دیدار مهمترین دیدار این هفته از مسابقات است. هم از این حیث که دو تیم جزو مدعیان این فصل هستند و هم اینکه مدافع قهرمانی و نایب قهرمانی مسابقات هم به حساب می‌‌آیند.

اما در این هفته از رقابت‌های لیگ برتر، تیم‌های مدعی و بالانشین لیگ برتر در حالی به مصاف هم می روند که تیم‌های میانه و ته جدولی هم رو در روی هم قرار می گیرند. طوری که تیم های شیمیدر و نیروی زمینی که رده های ششم و هفتم جدول را در اختیار دارند به مصاف هم می روند. شهرداری اراک که با سه پیروزی درست در میانه جدول قرار دارد نیز در کاشان به مصاف شهرداری این شهر می رود که در تلاش برای کسب سومین پیروزی و بالا آمدن از رده هشتم است. تیم های ته جدولی و البته بی شکست شهرداری گرگان و لوله A.S شیراز نیز در این هفته رو در روی هم قرار می گیرند.َ